Обладнання для реанімації та інтенсивної терапії

Фільтри
Бренд

Обладнання для інтенсивної терапії в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Одним з основних медичних напрямків є реаніматологія та інтенсивна терапія як її продовження. В поле діяльності фахівців інтенсивної терапії входить підтримка вітальних функцій за допомогою сучасного обладнання і наявних методик. Від продуктивності і стабільності роботи систем залежить життя і здоров'я людини, тому покупку медичних апаратів варто робити в спеціалізованих магазинах, які співпрацюють безпосередньо з офіційними дистриб'юторами.


Види обладнання для реанімації

Устаткування реанімаційного відділення служить для підтримки основних вітальних функцій. Залежно від функціональності і призначення виділяють такі типи апаратів:


Інфузійні насоси.

За допомогою таких систем коригуються ключові показники гемодинаміки. Корекція здійснюється з використанням колоїдних і кристалоїдних інфузійних розчинів. В рамках інфузійної терапії виконується підтримка кислотно-лужного складу плазми крові, для чого використовують поліонні розчини.


Дефібрилятори.

Нормалізувати показники роботи серцево-судинної системи можна за допомогою обладнання для реанімації (дефiбрилятори) та кардіотропних препаратів. Залежно від типу порушення вдаються до тих чи інших речовин. Коли розвивається слабкість серцевої діяльності, ефективними будуть гліказиди, а порушений ритм - показання до корекції антиаритмиками. При ішемії міокарда використовують вазоділатори.


Апарати ШВЛ, наркозно-дихальні апарати - для підтримки життєздатності дихальної системи.

У числі обов'язкового обладнання для реанімації - дихальні апарати, які працюють за принципом пасивного нагнітання повітря в легені і насичення крові киснем.


Обладнання для живлення і підтримки внутрішніх органів і систем.

Дихання, робота серцево-судинної і центральної систем - ключові для збереження життєдіяльності організму, тому основний масив обладнання для інтенсивної терапії призначається для виконання цих завдань. Разом з тим, щоб коригувати порушення дихання і роботи серця без шкоди для організму, важливо підтримувати і коректувати роботу внутрішніх органів. Для цього застосовуються системи парентерального, зондового харчування, а також для профілактики тромбоемболій та розвитку інфекцій.


Палатні монітори пацієнта.

Вони необхідні, щоб відстежувати параметри життєдіяльності і реакції організму. Використання такого обладнання - необхідний захід, що забезпечує безпеку пацієнта.


Неонатальне обладнання.

Системи дають можливість виходити новонароджених з важкими патологіями, а також дітей з малою вагою і вимагають штучної вентиляції легенів. Устаткування для реанімації недоношених малюків направлено на поповнення тепла, якого потребують недоношені діти, підтримувати дихання і інші життєво важливі функції.


Де купити медичне обладнання

Широкий вибір систем вентиляції легень, моніторингу та інших апаратів за доступними цінами представлений в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми співпрацюємо з офіційними представниками, пропонуючи тільки сертифіковане обладнання з гарантією від виробника. Наші фахівці проводять навчання навичкам роботи з обладнанням. Доставляємо по всій Україні безкоштовно. Щоб більше дізнатися про можливості апаратів реанімаційного відділення, телефонуйте нам: ми приймаємо дзвінки 24/7.