Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Інфузійне встаткування в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Інфузійне обладнання

Фільтри
Бренд

Купити обладнання для інфузійної терапії в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Травмованим хворим в шоковому стані часто потрібна інфузійна терапія. Це введення медичних препаратів внутрішньовенно, застосування парентерального харчування, переливання крові та її компонентів. Для внутрішньовенного введення потрібно обладнання для інфузійної терапії. Представлені на ринку системи відповідають різним завданням і відповідають клінічним вимогам, забезпечуючи подачу потрібних речовин в організм пацієнта.


Види обладнання для внутрішньовенного вливання

У відділеннях реанімації та інтенсивної терапії найчастіше використовуються:

    1. Інфузійна система - пристрій, призначений для крапельної подачі рідини через трубки. Система працює під впливом сили тяжіння, забезпечує вливання точно відміряної дози препарату. Основні вимоги до системи - зручність у використанні, стерильність і безпека.
    2. Дозуючий інфузійний насос варто купити клініці, що приймає пацієнтів з необхідністю в тривалій краплинній терапії. Конструктивно такий прилад складається з ємності, де знаходиться лікувальний розчин, і провідного елемента, який поставляє рідину в вену. Відмінність дозатора інфузійного від обладнання першого типу в тому, що він може встановлюватися на кілька годин, не обмежуючи рухливість пацієнта. Доступна можливість точної настройки швидкості і періодичності введення речовини.
    3. Шприцеві помпи для програмованих ін'єкцій, які виконуються через певний часовий проміжок.


При виборі обладнання для інфузійної терапії варто звернути увагу на функціональність систем і можливість регулювання. Купити пристрої за доступною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір медичного обладнання (дефiбрилятори, кисневi концентратори i т.д) під різні потреби з офіційною гарантією. Задати питання щодо експлуатації продукції можна по телефону: ми приймаємо дзвінки 24/7. Можливо навчання медперсоналу навичкам роботи з системами.