Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Функціональне ліжко - купити багатофункціональне ліжко в Україні | GOODMEDIKA

Функціональні ліжка

Фільтри
Бренд

Ліжка функціональні в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Медичні ліжка - обов'язкова меблі в палатах, де розміщують госпіталізованих пацієнтів. Вони сконструйовані таким чином, щоб хворий міг з комфортом розміститися. Різні типи ліжок адаптовані під потреби хворих із захворюваннями різної складності і спрощують догляд, лікування. Професійні предмети мають кілька рухомих секцій: їх положення регулюється в залежності від процедур, які виконуються, і стану людини. Комплектація ліжок огорожами і елементами управління підсилює ергономіку меблів. Вироби встановлюють в лікарнях, поліклініках та лікувально-профілактичних установах, а також використовуються для реабілітації оперованих людей вдома.


Предмети оснащуються механічним або електроприводом, що дозволяє регулювати головний, тазову, ножні секції. Розміщення пацієнта максимально зручно, з урахуванням його захворювання або пошкоджень, сприяє ефективному лікуванню і швидкому одужанню.


Вимоги до лікарняних ліжок

До медичних ліжок пред'являються особливі вимоги, оскільки комфорт і зручність хворого необхідні для успішного лікування і відновлення.

  1. Виріб повинен знімати напругу з тіла і хребта людини. Це забезпечується конструкцією, яка підтримує анатомічно правильне положення тіла. Не допускається наявність перепадів в області грудного або поперекового відділу.
  2. Ліжка повинні створювати комфортні умови для сну і відпочинку. Для лежачих хворих важлива наявність обмежувачів і функція перевертання, яка дозволить уникнути некрозу тканин при тривалому знаходженні в одному положенні.
  3. Регульована основа. Сучасні моделі лікарняних ліжок мають настроювану спинку, що надійно підтримує спину в правильному положенні. При тривалому лежанні хворобливі відчуття в попереку мінімізовані.
  4. Стійкий до ушкоджень поверхні забезпечить довгий термін служби, навіть за умов тривалої експлуатації.
  5. Комфорт при виконанні побутових операцій, наприклад, під час їди. Ергономічні ліжка мають регульовані секції і розраховані на установку столика для їжі.


Види медичних ліжок

Вибирають ліжко на підставі таких критеріїв:

  • Призначення. Моделі оснащуються додатковими елементами, щоб відповідати потребам груп пацієнтів. Меблі невеликих розмірів призначаються для дітей, оснащення підстопниками - для хворих з переломом шийки стегна, з обмежувачами - для інвалідів. З допоміжних пристроїв - розпірки, за допомогою яких витягають кінцівки, штанги і стійки для підвішування, підйомні механізми.
  • Кількість секцій, кут установки яких регулюється. Купити можна меблі з однією, двома, трьома і чотирма секціями. Прості односекційні ліжка встановлюють в маніпуляційних, двосекційні і трисекційні - в палатах для госпіталізації.
  • Легке і безпроблемне управління секціями дозволяє швидко поміняти положення тіла пацієнта. Ліжка випускаються з механічним приводом (регулювання вручну) і з електроприводом (може управлятися вручну).
  • Ліжко з колесами зручно переміщати між відділеннями і палатами однієї клініки. Блокування фіксує положення коліс і не допускає довільне рух.


Основою медичних ліжок є металевий каркас, покритий порошковою фарбою. Покриття забезпечує стійкість до вологи і дії хімічно активних речовин, захищаючи від корозії.


Купити ліжко для реанімації з регульованим узголів'ям можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий асортимент медичних меблів з гарантією від виробника. Дізнатися більше про використання обладнання можна по телефону: ми приймаємо дзвінки 24/7. Доставка по Україні безкоштовна.