Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Апарати ШВЛ - купити апарат ШВЛ (для штучної вентиляції легень) | GOODMEDIKA

Апарати ШВЛ

Фільтри
Бренд

Купити апарат штучної вентиляції легенів в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Апарат ШВЛ - це пристрій для підтримки дихання, який використовується для подачі в легені повітря при недостатності дихальної функції або при неможливості дихати природним шляхом. Конструктивно являє собою пов'язані між собою компресор і систему, призначену для подачі і виведення газової суміші. Система комплектується датчиками, клапанами, герметизованими насадками і блоком управління. Робота обладнання заснована на тому, що в легені примусово подається повітряна суміш. При цьому може змінюватися концентрація кисню, показники тиску і частота.


Як працює апарат ШВЛ

Для проведення штучної вентиляції легенів використовується два методи:

  1. Неінвазивний, при якому трубка в трахею вводиться через рот або ніс, а також за допомогою маски;
  2. При необхідності тривалої вентиляції лікарі проводять операцію і вводять трехеостоміческую трубку через отвір в трахеї, після чого підключається апарат ШВЛ. Інвазивний метод вважається більш ефективним, оскільки дозволяє поставляти повітряну суміш до легким з мінімальними втратами.


У разі, коли потрібно виконати велику порожнинну операцію, інтубаційний наркоз є основним способом інгаляційного наркозу.

Повітряні суміші можуть надходити з централізованих комплексів в лікарнях і клініках, балонів зі стисненим повітрям, компресорів та генераторів кисню.


Види апаратів для штучної вентиляції легенів

Для підтримки дихальної функції сьогодні використовується технологічне обладнання, в якому можна змінювати тиск, обсяг і склад суміші, що подається дозовано. Останні моделі апаратів адаптовані до синхронізації з функціонуванням дихальної системи пацієнта, а управління здійснюється по каналах зворотного зв'язку, на підставі показників життєдіяльності. Дихальний центр продовгуватого мозку посилає сигнали, які приймає керівний блок за допомогою датчиків високої чутливості.


В Україні можна купити обладнання ШВЛ різної функціональності, яке класифікується в залежності від:

  • Віку хворого;
  • Принципу роботи;
  • Типу приводу;
  • Сфери застосування.


На підставі віку виробляють апарати для дітей старше 6 років і дорослих (системи відносять до 1-3 групі), для малюків до 6 років (4-а група), а також новонароджених (5-а група).

Залежно від принципу роботи розрізняють апарати зовнішньої дії, внутрішнього дії і електричні стимулятори дихання. Привід може бути ручним, пневматичним або електричним. Є моделі з комбінованим методом.

У відділеннях реанімації використовуються стаціонарні апарати ШВЛ, але на ринку представлені також і портативні комплекси з меншою вагою і габаритами.

Система управляється мікропроцесорним або електронним блоком. Управління потоком повітряної суміші здійснюється на підставі тиску, потоку, обсягу або тимчасового відрізка.


Про високочастотні апарати ШВЛ

До окремої категорії відносять високочастотне обладнання ШВЛ. Особливість таких систем в тому, що вони виконують вентиляцію легенів, при цьому частота в рази більше частоти дихання здорової людини. Це дозволяє знизити кількість газової суміші і ефективно зволожити повітря. Потік повітря має необхідні показники тиску, вологості, температури. Апарати штучної вентиляції легенів застосовують в кардіохірургії, торакальній хірургії.


Купити апарат штучної вентиляції легенів за доступною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. У нас представлено обладнання різних типів роботи і для різних вікових груп. Ми навчаємо медперсонал навичкам роботи з медичними комплексами і безкоштовно відправляємо установки по Україні.