Фільтри
Бренд

Хірургічний рентген-апарат С-дуга

Рентген апарат для хірургії С-дуга широко застосовується під час операцій. Установки такого типу названі через схожість штатива з буквою «С». Обладнання зручне і просте у використанні, дозволяє проводити достовірні і інформативні дослідження для коректної діагностики та лікування. Чіткі знімки, відсутність спотворень, гнучкість установок - далеко не весь перелік переваг комплексу.


Хірургічний рентгенівський апарат застосовується в таких напрямках медицини:

  • Травматологія. На установці проводяться діагностичні заходи, за результатами яких фахівець призначає тактику лікування і контролює проведення операції.
  • Ортопедія, де комплекс дозволяє виявити патології кісткових структур і м'язів;
  • Ангіологія. Дослідження виконуються із застосуванням контрастних речовин і дозволяють відстежувати катетеризацию судин;
  • Ендоскопія - для проведення ендоскопічних оперативних втручань;
  • Урологія - при оперативному лікуванні сечокам'яної хвороби.


Устаткування комплексу

Рентген апарат для хірургії застосовується для візуалізації під час проведення більшості інвазивних маніпуляцій - від найпростіших і до складних. Імплантація аортального клапана і операції на хребті виконуються із застосуванням С-дуги. Це можливо завдяки ряду технологій, реалізованих в апаратурі:

  1. Висока роздільна здатність і деталізація знімків при зниженому променевому навантаженню.
  2. Підтримуються різні режими роботи - флюороскопія і рентгенографія.
  3. Оснащення коллиматором, призначеним для обмеження випромінювання.
  4. Моторизоване позиціонування.
  5. Моніторинг за допомогою дисплею з високою роздільною здатністю.


Купити рентген апарат С-дуга в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір медичного обладнання від провідних дистриб'юторів за оптимальними цінами. Менеджери компанії допоможуть підібрати установку відповідно до ваших завданнями і організовують швидку безкоштовну доставку по Україні.