Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Рентген апарат на 3 робочих місця - купити в Україні | GOODMEDIKA

Комплекс рентгенівського обладнання на 3 робочих місця

Фільтри
Бренд

Стаціонарні рентген діагностичні системи на 3 робочих місця

Апарат рентгенівський на 3 робочих місця - сучасне обладнання для діагностики, просте і надійне в використанні. Принцип дії базується на проходженні гамма-випромінювання через тканини і структури, що забезпечує отримання деталізованого знімка високої якості. Система застосовується для проведення цифровий або аналогової рентгеноскопії, рентгенографії, томографічного дослідження. Модульне виконання РДК реалізоване для зручної конфігурації обладнання відповідно до завдань, які стоять перед фахівцем і пацієнтом. При відмінних експлуатаційних характеристиках апарат відрізняється розумною ціною.

Конструкція рентген апарату на три робочих місця

Комплектація рентген апарату на 3 робочих місця включає:
  • Поворотний стіл-штатив з екранно-снімочним пристроєм;
  • Томографічний стіл, необхідний для виконання лінійної томографії. З його допомогою лікар отримує знімки пацієнта, який розташовується в різних положеннях;
  • Вертикальна стійка, призначення якої - проведення ангіографії та отримання знімків у пацієнтів, які знаходяться в положенні стоячи.

Технічні характеристики рентгенівського апарату для діагностики

  1. Спеціаліст може управляти поворотним столом дистанційно. Користувачеві доступна інформація про вугол повороту і нахил столу.
  2. Апарат використовується також для прицільної рентгенографії: є привід цифрового управління.
  3. Бездротовий плоскопанельний детектор робить використання ще більш зручним і простим.
  4. Експозиція виконується в автоматичному режимі.
  5. В основі роботи РДК - генератор зі спеціалізованим програмним забезпеченням.
  6. Конструкція томографічного столу - надійна і ергономічна, передбачає розміщення пацієнта в різних положеннях.

Купити комплекс рентгенівський діагностичний можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. У нас представлений широкий вибір медичного обладнання для лікувальних установ та кабінетів. Продукція від світових виробників, швидка безкоштовна доставка і конкурентна вартість - причини, щоб купити рентген апарат у нас.