Хірургічні світильники

Фільтри
Бренд

Хірургічні світильники в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Медичний прилад для необхідного рівня освітленості операційного поля або зони роботи медика, називається операційним світильником. Вони бувають двох видів:

- операційні. Їх призначення - освітлення операційного столу під час хірургічних маніпуляцій;

- оглядові. Вони встановлюються для освітлення під час огляду в кабінетах отоларинголога, офтальмолога, окуліста, гінеколога, дерматолога, проктолога і ін. Часто їх застосовують в косметологічних і тату салонах.


Якісний направлене світло дуже важливий в сучасній медицині. Це дає можливість лікарю більш точно діагностувати захворювання, проводити процедури і хірургічні операції.


Безтіньові операційні лампи

Сучасні освітлювальні прилади, що застосовуються в медицині, відповідають строгим вимогам. Перш за все, вони повинні бути безтіньові, тобто не створювати тінь від персоналу і обладнання. Їх виготовляють за спеціально розробленою технологією, коли в куполі рівномірно розміщено багато ламп на певній відстані і послідовності. Стандартний діаметр безтіньового світильника перевищує 60 мм. Це дозволяє висвітлювати площу навколо голови хірурга.

Безтіньові лампи не створюють відблисків і мають низьку відбиваність. Цього вдалося досягти завдяки застосуванню матових екранів та розсіяному світловому спектру. Випромінювання операційної лампи наближене до сонячного. Це виключає «світловий обман» зору хірургічного персоналу або анестезіолога, що важливо при експрес діагностиці і порожнинних операціях.

Однією з головних вимог до цих приладів є те, що хірургічні лампи не повинні допускати перегріву освітлюваного об'єкту і медиків. Для досягнення цієї мети встановлюються сучасні галогенні і світлодіодні лампи, що мають «холодне» світло.

Конструкцією операційної лампи передбачена експлуатація, що не викликає труднощів. Заміна перегорілої лампи проводиться досить легко і швидко, завдяки оригінальній будові цоколя. Так само в операційних світильниках багатьох виробників вбудовані запасні лампи, які автоматично включаються замість перегорілих. Корпус світильників герметичний і має обтічну форму. Це дає можливість дезінфікувати прилад без ризику потрапляння вологи всередину.


Вибір хірургічного світильника

При виборі світильника необхідно враховувати багато факторів. Вони бувають декількох видів:

- операційні стельові (кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів до стелі);

- настінні (кріпляться на стіну безпосередньо в робочій зоні лікаря);

- пересувні (можуть використовуватися для додаткового освітлення в операційній або як основне в кабінетах лікарів).


Важливо провести правильний розрахунок потужності освітлювального приладу для операційної зали. Приблизно, в операційну на три столи потрібні операційні світильники загальною потужністю від 9 до 30 тис. люкс. В розрахунок береться освітленість на відстані одного метра, але з огляду на високу спрямованість випромінювання, вона не змінюється на відстані до 3-х метрів.

При необхідності додаткове світло можна забезпечити за рахунок пересувних освітлювальних приладів. Пересувні моделі рекомендується підключати з проводом мінімальної довжини, виключаючи ризик травматизму. Бажано здійснити надійне кріплення до колони операційного столу.

Стельове або настінне кріплення світильників в операційній або кабінеті фахівця має проводитися з дотриманням всіх правил безпеки і максимально надійно. Дуже важливо уникнути осипання покриття стелі або стін. Це може мати фатальні наслідки.

Деякі моделі хірургічних світильників мають пульт дистанційного керування. Лампа регулюється на відстані з будь-якого кута операційної.


Широкий асортимент якісних світильників

Інтернет магазин GOODMEDIKA на онлайн сторінках свого сайту пропонує широкий вибір хірургічних світильників, які можна купити не виходячи з дому чи офісу. Ми пропонуємо ціну, яка набагато нижче, ніж у конкурентів. Вона може змінюватися в залежності від технічних характеристик, комплектації, виробника.

В каталозі сайту представлене тільки сертифіковане медичне обладнання від кращих виробників європейських країн. Гарантійні зобов'язання, безкоштовна доставка в будь-який регіон України, консультації та розрахунки фахівців.

Ми пропонуємо ділове партнерство, яке стане запорукою вашої успішної роботи.