Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Операційні столи - купити хірургічний стіл | GOODMEDIKA

Операційні столи

Фільтри
Бренд

Операційні столи в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Операційний стіл забезпечує максимальний комфорт в роботі фахівцям різних напрямів медицини: хірургам, гінекологам, стоматологам, ортопедів і ін. Класифікуються операційні столи по області їх застосування:

- ЛОР столи;

- гінекологічні;

- проктолого-урологічні;

- офтальмологічні;

- нейрохірургічні;

- універсальні;

- ортопедичні;

- перев'язувальні.


Вони можуть бути стаціонарними і пересувними, що дає можливість використання їх поза операційних. Розміщувати там, де це необхідно в даний момент, проводити екстрені медичні процедури або операції у випадках, коли протипоказана транспортування хворого або немає можливості його доправити до клініки.

Сучасний операційний стіл, це симбіоз дизайну, якості, багатофункціональності та доступної ціни.


Конструктивні особливості операційних столів

Операційні столи відрізняться один від одного набором вбудованих функцій. Це залежить від моделі і виробника. У конструкцію кожного хірургічного столу входять елементи:

    • електричний або гідравлічний привід для створення необхідного кута нахилу, зміни положення секцій і висоти столу;
    • рухливі секції для оптимально зручного положення пацієнта при проведенні оперативного втручання або інших маніпуляцій (їх зазвичай буває від 3-х до 5), ортопедичні пристрої;
    • додаткові елементи підвищення функціональності і комфорту медичного персоналу і пацієнта (підставки і упори для кінцівок, обмежувачі, фіксатори, стійки для апаратури, перев'язувального матеріалу, медикаментів та ін.).


Максимальна кількість конструктивних функцій мають столи хірургічні універсальні, які можуть бути додатково доукомплектовані змінною стільницею.

Від набору функцій і зручності операційного столу безпосередньо залежить успіх проведених медичних заходів. Комплектація столів може значно відрізнятися, але комфорт для пацієнта і зручність для лікаря - перш за все.


Основні вимоги до операційних столів

Медичне обладнання повинно строго відповідати встановленим ГОСТам. До операційних столів, незалежно від виробника, висуваються такі вимоги:

- вони повинні бути багатофункціональні, з можливістю точної настройки конструкції для проведення оперативного втручання або інших медичних маніпуляцій;

- конструкцією повинна бути передбачена можливість дооснащення операційного столу додатковими пристосуваннями;

- через стіл повинні вільно проходити рентгенівські промені;

- матеріал, з якого виготовлений операційний (хірургічний) стіл, повинен бути стійким до дії агресивних речовин і зовнішніх чинників;

- простота в експлуатації (все повинно працювати без зусиль, не створюючи проблем мед. Персоналу).Як вибрати якісний операційний стіл

Стіл для проведення оперативних втручань є одним з основних атрибутів операційного блоку або перев'язувального кабінету медичних установ. Від надійності та якості операційного столу залежить результат лікування хворого.

Купити якісний операційний стіл, який би відповідав необхідним вимогам, можна тільки в компаніях, що є дилерами відомих виробників медичного обладнання. Продажем саме такого обладнання на території України займається GOODMEDIKA.


На нашому офіційному сайті ви можете вибрати необхідне обладнання і оформити покупку. Зв'яжіться з нами по одному з вказаних телефонів і отримаєте детальну консультацію менеджера, який допоможе зробити правильний вибір. Доставка здійснюється в будь-який регіон країни. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками. Все обладнання має необхідну сертифікацію. Надається гарантія і навчання персоналу. Купивши операційний стіл у нас за приємною ціною, ви забезпечите свою клініку передовим обладнанням.