Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Налобний освітлювач - купити налобний освітлювач медичний | GOODMEDIKA

Налобні освітлювачі

Фільтри
Бренд

Налобні освітлювачі в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Інтернет-магазин GOODMEDIKA представляє вашій увазі широкий асортимент професійного обладнання для медичних установ, ціна якого відповідає високій якості товарів. Одним з обов'язкових пристосувань, яке має бути в арсеналі лікаря, є налобний освітлювач. Він являє собою медичний прилад, необхідний для освітлення ділянок, які слабко видні при звичайному світлі. Обладнання знайшло активне застосування в таких областях, як стоматологія, ЛОР, хірургія, а також офтальмологія.


Особливості та комплектація медичного світильника

Сучасні лампи користуються величезним попитом у багатьох областях медицини оскільки:

    • мають сильний світловий потік, який поширюється на 20 см;
    • оснащені потужним акумулятором, що виключає необхідність прив'язки до мережі електроживлення, забезпечуючи мобільність і практичність пристрою;
    • управляються за допомогою однієї руки;
    • надійно фіксуються на голові, не викликаючи дискомфорту.


Стоматологічний світильник, представлений на сайті, також характеризується високою потужністю при низькому електроспоживанні, що забезпечує його безперебійну роботу до 5 годин. Купуючи дане пристосування, слід звернути увагу на рефлектори. Такі вироби застосовуються спільно з освітлювачами для збільшення точності діагностики, а також під час місцевих оперативних втручань. Вони являють собою дзеркальні відбивачі випромінювання, положення яких можна при необхідності змінювати, надаючи різний кут повороту.


Де купити якісний налобний освітлювач

Кожен фахівець знає, що від якості освітлення робочого поля багато в чому залежить хід проведеного втручання, оскільки недолік світла може підвести навіть самого досвідченого лікаря. З цієї причини вкрай важливо подбати про наявність ефективного освітлювального приладу.


Наша компанія працює з надійними виробниками, що добре зарекомендували себе не тільки на ринку України, але і у всьому світі. Такий підхід дозволяє гарантувати бездоганну якість і надійність обладнання, яке можна купити на нашому сайті. Замовляючи хірургічний освітлювач, ви отримуєте пристрій, що відрізняється легкістю, зручністю в управлінні, довговічністю і комфортом навіть при тривалій роботі.