Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Флюорографи - апарат для влюорографії купити в Україні | GOODMEDIKA

Флюорографи

Фільтри
Бренд

Цифровий флюорограф для рентгенології

Цифровий флюорограф - медичне обладнання, за допомогою якого виконується дослідження органів грудної клітини. Установка інформативна в діагностиці туберкульозу, новоутворень і патологічних змін кісткових структур. Рентгенографія проводиться в положенні сидячи або стоячи. Використання системи базується на властивостях рентгенівських променів, які при проходженні через область дослідження відображаються на флуоресцентному екрані і перетворюються в цифрове зображення. Флюорографи значно розширили можливості діагностики завдяки високоякісним, деталізованим знімкам, за допомогою яких можна отримати вичерпну інформацію про стан грудного відділу.


Технічні властивості і переваги апарату для флюорографії

Сучасні моделі цифрових флюорографів виробляються з використанням останніх технологій, що забезпечує максимальну інформативність результатів дослідження:

  • Тканини з різною щільністю і характеристиками проходять одночасну реєстрацію завдяки широкому динамічному діапазону;
  • Знімок виконується при різному масштабуванні, під потрібним кутом нахилу, при необхідності розбивається на окремі елементи;
  • Електронні файли зберігаються на жорсткому диску або іншому носії, їх можна надсилати електронною поштою тощо);
  • Останні моделі оснащені принтерами для швидкого виведення на друк і отримання якісних знімків;
  • Доза опромінення значно знижена.

У більшості випадків проведення рентгенографії дає повну картину про стан пацієнта і не вимагає додаткових досліджень.


Види цифрових флюорографів

Виробники медичного обладнання випускають флюорографи декількох видів:

  • скринінгові;
  • діагностичні;
  • експертного рівня.

Апарати для скринінгу використовуються в масових обстеженнях, на виїзді з профілактичною метою. Моделі другої групи застосовні в диференціальній діагностиці патологій грудної клітини. Експертне обладнання дозволяє отримати повну інформацію про стан грудного відділу і відображає зміни структур на ранніх стадіях.


Купити флюорограф пересувного або стаціонарного типу можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий асортимент апаратів від перевірених дистриб'юторів за обґрунтованими цінами та допоможемо у виборі установки під ваші завдання.