Кардіотренажери
Купити кардіотренажер в інтернет-магазині GOODMEDIKA
Помірне і регулярне аеробне навантаження, або кардіонагрузка, добрим чином впливає на стан організму. В ході руху запускається процес окислення молекул глюкози киснем, завдяки чому вивільняється енергія. Вона приводить в рух групи м'язів, які при постійних навантаженнях збільшуються в обсязі, підвищуються показники сили і витривалості. Тренування в аеробному режимі проводяться на спеціальних кардіотренажерах. Заняття на них розвивають і зміцнюють серцево-судинну систему, підвищують загальний тонус організму. Післяопераційна реабілітація пацієнтів також може включати тренування з використанням кардіотренажерів - загальних і спеціальних.
У чому користь кардіонагрузок
Кардіо тренування на тренажерах мають масу переваг:
- Швидко спалюються калорії;
- Прискорюється обмін речовин;
- Зміцнюється серце і судини;
- Профілактичний ефект від серцевих хвороб;
- Підвищується тонус м'язів;
- Якість тіла стає вище;
- Розвивається витривалість і функціональні можливості організму;
- Зміцнюються стінки судин;
- Знижується рівень холестерину в крові;
- Активізується кровообіг;
- Приходить в норму артеріальний тиск;
- Поліпшується стан кісткової тканини;
- Щільність кісток стає вище;
- Підвищується імунітет;
- Здійснюється оздоровлення організму;
- Поліпшується настрій.
Окрема категорія спеціалізованого обладнання призначена для реабілітації хворих за допомогою кардіотренувань. Конструкція і навантаження таких тренажерів відповідають можливостям пацієнтів з неврологічними порушеннями і опорно-рухового апарату.
Види кардіотренажерів
Найефективнішими і популярними є кілька типів кардіотренажерів.
- Велотренажер, заняття на якому імітують рухи при їзді на велосипеді. Його можна замовити для будинку, оскільки він має невеликі розміри і підходить для щоденного використання. В ході тренування навантажується нижня частина тіла - ноги, стегна, сідниці. Оскільки людина знаходиться в сидячому положенні, навантаження на коліна мінімальна. Тому пристосування оптимально для літніх і людей з травмами ніг. Велотренажер використовується в рамках реабілітаційної терапії, знижуючи навантаження на хребет. Верх тіла майже не працює.
- Еліптичний тренажер. Це пристосування ще називають орбітрек, а заняття на ньому повторюють рухи, які ми здійснюємо, піднімаючись по сходах. Механізм руху по еліпсу дозволяє задіяти м'язи ніг і рук, тому орбітрек більш практичний, ніж велосипед. Займатися на такому кардіотренажері просто, він практично не навантажує суглоби і сприяє опрацюванню сідничних м'язів.
- Якщо в цілях - схуднути, варто купити бігову доріжку. Заняття на ній замінюють біг і дозволяють підтримувати форму; є можливість регулювати швидкість і кут нахилу. Біговій тренажер підійде і для реабілітації пацієнтів після операцій і травм, а також літніх людей.
- Степпер - компактний і недорогий тренажер, який можна встановити вдома. На ньому виконують вправи для спини і преса, є регулювання навантаження. Для новачків і відновлення підійдуть моделі з еспандерами або ручками.
- Гребний кардиотренажер відтворює рухи людини під час веслування. Оскільки під час занять на ньому працюють майже всі групи м'язів, пристосування варто купити для домашнього використання. На ньому можуть займатися люди з зайвою вагою, люди похилого віку та пацієнти після оперативних втручань.
На нашому сайті можна замовити такі кардіотренажери:
- Бігові доріжки для реабілітації;
- Локомоторну станцію для неврологічної реабілітації;
- Кардіо-респіраторний велоергометр.
Вибрати кардіотренажер для будинку або реабілітації за оптимальною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. На продукцію діє офіційна гарантія від виробника. Більше дізнатися про обладнання можна по телефону - ми приймаємо дзвінки 24/7. Доставка в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста безкоштовна.