Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Медичні компресори - купити в Україні | GOODMEDIKA

Медичні компресори

Фільтри
Бренд

Медичні компресори - це спеціальне обладнання, яке використовується у стоматологічних та операційних кабінетах, реанімаційних відділеннях, з апаратами штучної вентиляції легень. Тому до таких компресорів пред'являються високі вимоги щодо якості стисненого повітря та рівня шуму. Стиснене повітря має бути безмасляним та відповідати вимогам медичних закладів.

Широке поширення в медичній галузі набули безмасляні поршневі компресори, в силу своїх невеликих габаритів та оптимальної вартості. Головною особливістю таких компресорів є можливість виробляти стиснене повітря без вмісту олії. Додатково до компресора може бути встановлений вологовідділювач фільтр, абсорбційний або мембранний осушувач. Така система повітропідготовки усуне вологу, що міститься у стиснутому повітрі.

Як правило, ресивер у безмасляних поршневих компресорів медичного призначення має полімерне покриття. Це перешкоджає утворенню корозії, як наслідок перешкоджає попаданню в стиснене повітря різних сторонніх елементів, що сприяють розвитку бактеріальних вогнищ. Іншим важливим елементом у режимі роботи безмасляних поршневих компресорів медичного призначення є можливість встановлення шумозахисного кожуха, для виготовлення якого використовуються спеціальні звукоізоляційні матеріали. Дана опція буває необхідна в медичному устаткуванні, оскільки часто такі компресори ставляться в операційних та реанімаційних залах, де хворі потребують тиші та спокою.