Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Системи для вдосконалення аналогових апаратів | Купити на GOODMEDIKA

Системи для вдосконалення аналогових апаратів

Фільтри
Бренд

Системи для вдосконалення аналогових апаратів

Рентгенографія ось уже кілька десятків років є одним з найбільш затребуваних методів візуалізації, що використовується практично у всіх медичних сферах. Устаткування для рентгенів є обов'язковим для оснащення медичних установ, в яких проводяться діагностичні дослідження. Високий попит на нього повністю обґрунтовує наявність великої кількості конфігурацій і моделей апаратів.


Різновиди рентгенівського обладнання

Залежно від технічних характеристик і особливостей конструкції розрізняють два види рентген-апаратів: аналогові і цифрові.

Цифрові прилади є повністю автоматизованими системами. Зображення, отримані ними в ході дослідження, можна редагувати і при необхідності переміщати на носії. Серед основних переваг таких пристроїв - це висока якість знімків і можливість їх відтворення в різних проекціях.

Аналогове оснащення дозволяє робити знімки на плівці без можливості подальшого редагування зображення. Незважаючи на це, прилади даного типу досі користуються високим попитом через низку особливостей. Вони відрізняються простотою і зручністю у використанні, безперебійною роботою, а також доступною ціною.


Можливості вдосконалення аналогових апаратів

Незалежно від моделі апарату комплектація обладнання включає в себе:

  • високовольтний прилад;
  • трансформатори напруги і напруження трубки рентгена;
  • систему випрямлення електрики;
  • трубку рентгена;
  • пульт, призначений для дистанційного керування.


При бажанні можна купити спеціальні пристосування, що сприяють підвищенню ергономіки і ефективності експлуатації обладнання. Замовити системи для вдосконалення аналогових апаратів можна в нашому інтернет-магазині.


У каталозі компанії є:

  1. Додаткова робоча станція лікаря рентгенолога - дозволяє виконувати додрукову обробку зображень, отримувати візуалізацію знімка, а також зберігати і систематизувати файли, містить повний набір інструментів для роботи з медичними зображенням;
  2. Система цифрової рентгенографії на базі плоскопанельного детектора - забезпечує легкий перехід до цифрової радіографії, гарантуючи кращу якість зображень, чітку деталізацію, а також зниження рівня одержуваної пацієнтом радіації;
  3. Медичний цифровий термопринтер сухий друку рентгенівських зображень - застосовується для друку з будь-яких модальностей DICOM.


Переваги покупки систем вдосконалення апаратів на нашому сайті

GOODMEDIKA працює безпосередньо з європейськими торговими марками, що мають добру репутацію на світовому ринку медичного обладнання. Всі системи, представлені в каталозі, відповідають високим стандартам якості, оскільки виготовляються з кращих матеріалів відповідно до сучасних технологій виробництва. Такий підхід дозволяє гарантувати високу ефективність, надійність і довговічність пристроїв.

Наша компанія ось вже 9 років займає лідируючі позиції в Україні серед конкурентних організацій, оскільки має велику кількість переваг:

  • широкий асортимент товарів, що дозволяє задовольнити будь-які потреби;
  • низька ціна на оснащення без додаткових націнок;
  • безкоштовна доставка по всій країні;
  • допомога у виборі обладнання виходячи з бюджету і побажань.


Замовляючи системи для поліпшення аналогових апаратів на нашому сайті, ви отримуєте високоякісний пристрій за вигідною ціною з безкоштовною установкою і подальшим супроводом.