Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Дефібрилятори купити | Ціна на дефібрилятори в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Дефібрилятори

Фільтри
Бренд

Купити дефібрилятор в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Припинення серцевої діяльності в ряді небезпечних для життя станів може призвести до смерті. Для запуску роботи серця використається дефібрилятор. Це обладнання, як і ШВЛ апарат, є незамінним у реанімаційних відділеннях лікарень та спецустанов, каретах швидкої допомоги тощо.

Купити дефібрилятори можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Наша компанія пропонує кілька моделей дефібриляторів різних типів від провідних виробників. Ми поставляємо тільки сертифіковані установки оригінального виробництва та надаємо весь спектр послуг: навчаємо роботі з технікою медперсоналу, виконуємо монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо відправки Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міста.

Дефібрилятор: ціна та характеристики

Порушення серцевого ритму, такі як аритмія, фібриляція шлуночків та ін. є показаннями для застосування дефібрилятора в рамках серцево-легеневої реанімації. Серед переваг приладу – компактність, невелика вага, мобільність, тому за допомогою його вдається рятувати людей у ​​ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, і немає можливості швидко доставити пацієнта до лікарні.

Як працює дефібрилятор? Обладнання створює високовольтний імпульс, вплив якого на серцевий м'яз призводить до його скорочення. Частота подачі імпульсу ідентична синусовому ритму, що сприяє запуску роботи серця. Однак використання пристрою не має сенсу за відсутності електричної діяльності серця.

Які основні характеристики дефібрилятора?

  1. Габарити. Розміри приладу та його вага безпосередньо визначають зручність використання дефібрилятора. Моделі останнього покоління мають невелику вагу, негроміздкі: таку техніку найпростіше використовувати в польових умовах, на виїзді.
  2. Спосіб керування. Навігація дефібрилятора може здійснюватися вручну або автоматично. На ринку представлені моделі, що управляються як автоматично, так і за участю персоналу. Як правило, стаціонарні відділення встановлюють дефібрилятори на ручному управлінні. Але застосування такого обладнання порушує питання навчання персоналу. Крім того, ручний прилад менш витратний у плані витратних витрат.
  3. Тип дефібрилятора. Монофазна модель подає одиночні розряди від одного електрода до іншого і вимагає правильного розподілу електродів на тілі пацієнта. Біфазні дефібрилятори більш прості у використанні та дозволяють отримувати подвійний розряд.
  4. Потужність розряду дефібрилятора. Залежно від типу, можна вибрати техніку потужністю 6000-7000 (монофазні прилади) або 5000 (біфазні).

У нашому магазині можна замовити дефібрилятор при зупинці серця. Також у каталозі є кисневий концентратор від провідних виробників. Устаткування поставляється при повній оплаті та у розтрочку.