Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Апарати для фізіотерапії - сучасні апарати фізіотерапії купити в Україні

Апарати для фізіотерапії

Фільтри
Бренд

Фізіотерапевтичне обладнання

Один з напрямків медицини - фізіотерапія, направлена на відновлення здоров'я, поліпшення загального самопочуття, корекцію фігури, косметологічні процедури. Вона є однією з найважливіших складових спеціалізованої медичної допомоги, при впливі штучно створених фізичних факторів: струми, ультразвук, магнітне поле, тепло, повітря, світло.


Застосування фізіотерапевтичного обладнання, як в комплексному, так і в самостійному лікуванні, сприяє:

  • зниженню больових синдромів;
  • відновленню кістково-м'язової системи;
  • нервової системи;
  • кровоносних судин;
  • сечостатевої системи;
  • системи травлення;
  • ендокринної системи та ін.


Курс лікування при застосуванні фізіотерапії скорочується в два і більше разів. Позитивний ефект, при природному впливі на організм, відчувається вже після першої процедури.


Види обладнання

 Обладнання для фізіотерапії, що використовується в медичних і косметологічних цілях, включає в себе апарати:

  1. Електротерапії. Вони призначені для проведення процедур із застосуванням гальванічних струмів і лікарського електрофорезу. Рекомендується при лікуванні травм, зниженні тонусу м'язів, захворюванях опорно-рухової та сечостатевої системи.
  2. Ультразвукової терапії. Їх напрямок - генерування ультразвукових коливань на локальних ділянках тіла при широкому спектрі захворювань, в тому числі, серцево-судинних.
  3. Лазерної терапії, що дозволяє підвищити ефективність проведеного лікування за допомогою імпульсного лазерного інфрачервоного випромінювання. Сприяє швидкому загоєнню ран, зупиняє запальні процеси, покращує мікроциркуляцію, зміцнює імунну систему.
  4. Магнітотерапії. Ці апарати мають виражений терапевтичний вплив на організм за допомогою магнітного або імпульсного поля. Використовуються в лікувально-профілактичних цілях при різних видах захворювань.
  5. Ударно-хвильової терапії. Унікальне високоефективне обладнання, що перетворює електричний струм в механічні коливання значної амплітуди. Застосовуються в ортопедії, спортивній медицині, косметології та ін.


Якісне медичне обладнання

На онлайн сторінках нашого інтернет магазину GOODMEDIKA представлений широкий вибір медичного обладнання, що відповідає світовим стандартам, в тому числі і для фізіотерапії. У каталогах ви можете вибрати:

- апарати ударно-хвильової терапії;

- апарати радіальної ударно-хвильової терапії

- апарати ультразвукової терапії та ін.


Якість представленої продукції підтверджено необхідними сертифікатами відповідності і офіційною гарантією - 12 місяців. Виробниками є відомі німецькі компанії Aries Dornier MedTech і Zimmer. Апаратура цих виробників успішно працює в багатьох європейських клініках, а тепер її можна придбати і у нас.


Оформити заявку і купити обладнання можна на сайті або за вказаними телефонами 24/7. Безкоштовна доставка здійснюється по всій території України. Апарат супроводжується нашим співробітником, який на місці проводить навчання та інструктаж з експлуатації. У медперсоналу вашого фізіотерапевтичного кабінету не виникне проблем в роботі, ми подбаємо про це.

Фізіотерапевтичне обладнання, ціна якого відповідає його високій якості, стане запорукою успіху вашої клініки і здоров'я пацієнтів. Співпраця з інтернет магазином GOODMEDIKA - це сервіс, яким приємно користуватися.