Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Монітори пацієнта - купити монітор пацієнта (приліжковий монітор) | GOODMEDIKA

Монітори пацієнта

Фільтри
Бренд

Монітори пацієнта

Монітор пацієнта - медичний апарат, необхідний для контролю за станом пацієнта, а також для відстеження основних критеріїв життєдіяльності організму хворих після операцій і тих, хто знаходиться в важкому стані.


Класифікація моніторів пацієнта

Залежно від потреб пацієнта можна купити прилади різної модифікації: апарати зі стандартною комплектацією і складні, обладнані декількома програмами спеціалізованої бази, які необхідні для оснащення відділень потрібними модулями.

Класифікація моніторів здійснюється в залежності від цільових параметрів. Виділяють кілька видів моніторингу:

    • серцевий - робота спрямована на безперервне зняття ЕКГ;
    • гемодинамічний - контролює артеріальний тиск, а також приплив крові в системі кровообігу;
    • респіраторний - включає в себе пульсоксиметр, контроль за частотою дихання, роботою дихальних шляхів і капнографію;
    • неврологічний - необхідний для ведення спостереження за мозковими хвилями і внутрішньочерепним тиском.

Залежно від потреб пацієнтів можна придбати як одноканальний стаціонарний монітор, так і дво- і трьохканальний, конфігурацію якого можна налаштувати при необхідності.


Область застосування моніторів

На території України апарати активно використовують в кардіології та анестезіології. За допомогою монітора можна отримувати повну і точну інформацію про стан хворого, контролюючи і вимірюючи відразу кілька заданих параметрів, а також фіксувати мінімальні зміни в показниках життєдіяльності.

Портативний монітор дозволяє контролювати роботу дихальної та серцево-судинної системи організму, з його допомогою також здійснюють тестування частоти дихання й електрокардіограму. Завдяки мобільності пристрою реанімаційний апарат може використовуватися як в умовах стаціонару, так і при транспортуванні пацієнтів.


Де замовити приліжковий монітор

Завдяки широкому асортименту апаратури, представленому в каталозі компанії GOODMEDIKA, ви без зусиль зможете підібрати потрібне обладнання для контролю за станом хворого. Вартість обладнання є мінімальною на українському ринку медичної техніки через відсутність націнок посередників.

Інтернет-магазин співпрацює з провідними виробниками, чия продукція добре зарекомендувала себе у всьому світі. Такий підхід дозволяє гарантувати високу якість, надійність і довговічність апаратів, від точності роботи яких залежить найважливіше - людське життя.

Ціна на монітор пацієнта безпосередньо залежить від технічних характеристик, функціоналу і комплектації поставки.


Замовляючи медичну апаратуру у нас, в магазині GOODMEDIKA, ви отримуєте професійне обладнання, яке завдяки своїй безперебійній роботі дозволить врятувати не одне життя, контролюючи ряд життєво-важливих функцій організму.