Обладнання для реабілітації

Фільтри
Бренд

Обладнання для реабілітації в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Обладнання для реабілітації є вкрай важливим для відновлення здоров'я після перенесених захворювань, для полегшення стану хворих на ДЦП, а також для пацієнтів, які страждають проблемами опорно-рухового апарату. Його регулярне використання сприяє швидкому поверненню до повноцінного життя або ж максимальної адаптації до побуту. Таке оснащення активно використовується людьми з обмеженими можливостями, дорослими і дітьми під час реабілітаційного періоду в профілактичних і лікувальних цілях для швидкого оздоровлення і відновлення організму. Ними оснащуються медичні установи України, санаторії, пансіонати, зали ЛФК, реабілітаційні центри, а також будинки пацієнтів, які потребують проведення регулярних процедур.


Компанія GOODMEDIKA пропонує вам купити якісне оснащення від провідних виробників для максимально швидкої та ефективної реабілітації. У каталозі представлено широкий асортимент кардиотренажерів і апаратів для фізіотерапії.


Обладнання для фізіотерапії

Апаратна фізіотерапія є найважливішим етапом, що підвищує шанси на одужання, який пришвидшує процес реабілітації і ефективно доповнює основне лікування.

Скориставшись послугами нашого інтернет-магазину, ви можете придбати якісну і надійну апаратуру для людей з обмеженими можливостями. У каталозі представлені:

  • прилади ультразвукової терапії - дія заснована на комбінації механічного, теплового та фізико-хімічного впливу на тіло з метою активізації обміну речовин на клітинному рівні, лікування та профілактики запалень, а також стимуляції відновних процесів;
  • пристрої ударно-хвильової терапії - незамінні при знятті больового синдрому м'язово-скелетної системі, вони покращують мікроциркуляцію в тканинах, знімають тонус м'язів, усувають біль і руйнують сольові відкладення.


Медичні кардіотренажери для реабілітації

Реабілітаційні тренажери відносяться до професійного терапевтичного обладнання, яке зарекомендувало себе, як ефективний реабілітаційний засіб для відновлення сил внаслідок перенесених ускладнень і отриманих травм.

Відмінною характеристикою медобладнання є точне повторення природної траєкторії руху суглобів без створення при цьому надмірного навантаження на опорно-рухову систему. У таких моделях виробниками передбачається можливість настройки навантаження та інтенсивності тренувань.

Вони активно використовуються в програмах відновлення при:

  • травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату, м'язових волокон;
  • після інфаркту;
  • зниженні або відсутності м'язової активності і рухливості суглобів;
  • захворюваннях серця і дихальної системи.


На сайті представлений широкий асортимент апаратів для реабілітації, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант в залежності від ціни і специфіки патології. Є можливість придбати велоергометри і бігові доріжки, зарекомендували себе як максимально ефективні засоби для відновлення колишніх можливостей організму.


Переваги покупки оснащення в нашому інтернет-магазині

Наша компанія працює з добре зарекомендували себе європейськими та вітчизняними торговими марками, що випускають вироби найвищого класу відповідно до загальноприйнятих стандартів якості. Все обладнання для інвалідів має сертифікати, що підтверджують його безпеку, ефективність і надійність. Вироби, представлені на сайті, - це оптимальний варіант для оснащення будинку, лікарні або санаторію. Їх систематичне використання дозволить підвищити ефективність відновлення пацієнта, скоротити термін реабілітації та підтримувати результати лікування.


Крім бездоганної якості представленого оснащення, GOODMEDIKA має велику кількість переваг:

  • безкоштовна доставка по Україні;
  • доступна ціна товарів без переплат і прихованих платежів;
  • зв'язок і прийом заявок в режимі 24/7;
  • грамотна консультація кваліфікованих фахівців у виборі апаратів;
  • офіційна гарантія на всі оснащення.


Компанією передбачена послуга установки і налаштування обладнання досвідченими інженерами, а також проведення навчання і майстер-класів.