Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0УЗД апарати - купити апарати УЗД в Україні | GOODMEDIKA

УЗД апарати

Фільтри
Бренд

Апарати УЗД в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Ультразвукова діагностика користується величезною популярністю практично у всіх областях медицини, оскільки вона є найшвидшим і найбільш інформативним способом проведення дослідження внутрішніх органів. Вона виконується за допомогою апаратів УЗД, які дозволяють отримати точну клінічну картину стану здоров'я і зробити висновок в режимі реального часу. На відміну від застарілих методів, отримане зображення не вимагає обробки, що є перевагою не тільки для лікаря, але і для пацієнта. Компанія GOODMEDIKA представляє вашій увазі високоякісне медичне обладнання за приємними цінами. Завдяки широкому асортименту моделей кожен без труднощів підбере для себе оптимальний варіант.

Різновиди апаратів для ультразвукової діагностики

Область клінічного застосування такого типу пристроїв досить широка, оскільки пристрої застосовуються для загальних досліджень, для акушерства і гінекології, кардіології та ветеринарії завдяки високій точності і швидкості отримання повної клінічної картини.
Незалежно від моделі сучасні УЗД апарати підтримують такі види доплерів для аналізу швидкості кровотоку:
  • імпульсно-хвильовий;
  • енергетичний;
  • кольоровий;
  • постійно-хвильовий.

Виходячи з особливостей конструкції оснащення розрізняють два види апаратів: портативні і стаціонарні.
  1. Стаціонарний апарат часто має значні габарити. Такий вид техніки зазвичай використовується для оснащення медичних центрів і приватних клінік. Серед переваг - широкий функціонал, висока якість візуалізації, а також робота на основі сучасних методів: кольорового доплера, ЕКГ-модуля, об'ємної візуалізації і т.д.
  2. Портативний прилад має компактні розміри і потужний акумулятор, проте не поступається стаціонарним аналогам по продуктивності. Він активно застосовується лікарями, які виїжджають на домашній візит до пацієнтів, у ветеринарії та в реанімаційних відділеннях. Виріб дозволяє в максимально стислі терміни отримати дані про стан пацієнта поза умов клініки.

Критерії вибору ультразвукового апарату

Для того, щоб при покупці оснащення не помилитися з вибором і підібрати узі сканер, здатний задовольнити всі потреби клініки, слід брати до уваги ряд характеристик, серед яких:
  • комплектація всіма необхідними для повноцінної роботи датчиками;
  • галузь застосування;
  • глибина виконуваного сканування;
  • можливість вдосконалення системи в майбутньому;
  • наявність опцій для візуалізації в форматі 3D- і 4D;
  • зручність управління.

Ціна на діагностичне обладнання може сильно відрізнятися, однак завдяки широкому асортименту, представленому в каталозі нашого інтернет-магазину, можна без зусиль підібрати модель для медичного центру будь-якого рівня в залежності від наявного бюджету. Вартість апаратури безпосередньо залежить від виробника, технічних характеристик, якості візуалізації, а також числа клінічних додатків.

Де замовити якісний узі-сканер

Купити недорогий прилад УЗД від провідних виробників можна, скориставшись послугами нашої компанії. У каталозі представлені вироби від Canon, Alpinion, Vinno, ESAOTE і інших компаній, що добре зарекомендували себе на світовому ринку медичного обладнання.
Всі товари виготовляються відповідно до світових стандартів якості і є сертифікованими. Використання сучасних технологій виробництва дозволяє гарантувати високу надійність і довговічність приладів для діагностики.

GOODMEDIKA протягом 9 років є лідером на ринку України, оскільки крім якісної апаратури пропонує співпрацю на максимально вигідних для клієнта умовах:
  • надання консультації кваліфікованими фахівцями в режимі 24/7;
  • безкоштовна інсталяція обладнання;
  • вступне навчання медперсоналу роботі з оснащенням;
  • офіційна гарантія від виробника;
  • доставка по всій країні за наш рахунок.


Купівля якісного обладнання дозволить прискорити постановку точного діагнозу, що вкрай важливо для початку своєчасного та ефективного лікування.