Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Коагулометр - купити коагулометр портативний в Україні | GOODMEDIKA

Коагулометри

Фільтри
Бренд

Купити коагулометри в інтернет-магазині GOODMEDIKA

На сьогоднішній день коагулометр входить до переліку обов'язкового оснащення поліклінік, хірургічних, пологових відділень, а також служб невідкладної допомоги. Це невеликий і простий у використанні прилад дозволяє в мінімальні терміни визначити рівень згортання крові. Наявність надійного і сучасного апарату дозволить збільшити продуктивність лабораторії, спростити роботу медперсоналу, зменшити витрату реагентів, а також істотно підвищити точність отриманих біохімічних даних, що вкрай важливо для початку своєчасної діагностики та ефективного лікування. Компанія GOODMEDIKA реалізує широкий спектр товарів медичного призначення, в тому числі і аналізатори гемостазу, ціна яких доступна кожному.


Класифікація коагулометрів

Існує кілька видів коагулометрів, що відрізняються методом фіксації часу появи фибринового згустку:

  • механічний прилад - ним здійснюється фіксація мінімальних змін в швидкості збовтування тестової суміші за допомогою кульки або будь-якого іншого елемента.
  • оптичний аналізатор гемостазу - фіксує згустки в залежності від реакції на зміни оптичних характеристик крові, під час даного аналізу обладнання повинно захищатися від засвічення.


Не менш точним пристроєм вважається портативний апарат, який активно використовується, як в умовах лабораторії, так і вдома. Він є незамінним приладом для людей, що вживають препарати, дія яких впливає на рівень згортання крові.


Крім перерахованих вище видів, також існує ще один вид поділу аналізаторів. Виходячи з нього виділяють:

  1. автоматичний прилад - дозволяє провести велику кількість тестів в мінімальні терміни, а саме: хромогенні, тромбінові, протромобінові тощо;
  2. напівавтоматичний апарат - необхідний для аналізу, що визначає наявність фібрину в плазмі, їм виконується фіксація часу, необхідного для формування згустку, здійснюється розрахунок заданих параметрів.

Для проведення аналізів у відділеннях невідкладної домоги також використовуються експрес апарати.


Де купити якісні аналізатори гемостазу

Нерідко від точності і швидкості отриманої в ході аналізу інформації залежить людське життя. З цієї причини вкрай важливо подбати про придбання якісного і надійного пристрою для вимірювання рівня згортання крові.

Замовити прилад, виготовлений відповідно до європейських стандартів, за привабливою ціною можна на сайті нашої компанії, де представлений широкий асортимент лабораторного обладнання. Завдяки великому вибору, підібрати необхідне оснащення в залежності від бюджету і індивідуальних вимог не складе труднощів.


Крім бездоганної репутації і величезного досвіду, перевагами інтернет-магазину GOODMEDIKA є:

 • безкоштовна доставка обладнання по всій території України;
 • цілодобовий зв'язок з менеджерами;
 • надання кваліфікованої допомоги при виборі обладнання;
 • наявність гарантійного періоду на всю техніку.


Замовивши медичне оснащення на нашому сайті, ви не тільки істотно заощадите свій бюджет, а й отримаєте якісний товар, який прослужить довгі роки.