Крісла пацієнта

Фільтри
Бренд

Крісла медичні для клінік і кабінетів в інтернет-магазині GOODMEDIKA

З усього масиву меблів, яка використовується в лікувально-діагностичних установах, крісла медичні набули найбільшого поширення. Професійні крісла розраховані на виконання терапевтичних заходів і легко регулюються відповідно до антропометричних показників пацієнтів. Конструкція меблів така, що медперсонал може змінювати висоту і положення (сидячи, лежачи, стоячи), нахиляти спинку або сидіння на необхідний кут.


Як вибрати крісло пацієнта

Професійні медичні меблі підбирається відповідно до завдань, які стоять перед фахівцем. При виборі виробів звертають увагу на такі критерії:

  • Призначення. Предмети можуть використовуватися для проведення огляду, операцій невисокої складності, діагностичних процедур і т.д.
  • Число секцій. Конструктивно крісло може складатися з декількох рухомих секцій (головний, тазової, ножний і т.д.), а також регулюватися по висоті сидіння, підлокітників, положення головної секції.
  • Моделі доповнюються допоміжними елементами, які роблять більш ергономічним для пацієнта і спрощують проведення маніпуляцій для лікаря. Це дозволяє знизити навантаження на мускулатуру доктора, який виконує процедури.
  • Характеристики матеріалів виготовлення. На відчуття пацієнта під час огляду або діагностики впливає те, наскільки жорсткий або м'який матеріал оббивки. Довговічність самого виробу визначається зносостійкість окремих елементів, їх стійкість до впливу хімічних речовин.


Види медичних крісел

На ринку меблів для медустанов представлені такі види крісел:

  1. Сорбційні, які призначаються для забору крові. Крісла (їх ще називають донорськими) сконструйовані таким чином, що лікар може змінювати положення для більшої зручності пацієнтів - сидячи або лежачи. Основа - металевий каркас, на який нанесена порошкова фарба. Сидіння і спинка виготовлені з МДФ і пінополіуретану, обтягнутий виріб шкірзамінником. Конструкція комплектується підлокітниками і спинкою, які можна регулювати;
  2. Багатофункціональні крісла пацієнта. Секції вироби можна налаштовувати по висоті, в залежності від проведених маніпуляцій та процедур. Для переміщення металевої конструкції є колеса з блокуванням, підлокітники роблять розміщення пацієнта комфортним;
  3. Отоларингологічне крісло можна досить гнучко регулювати: це дозволяє лікарю легко і швидко обстежити органи пацієнта. Секції та додаткові елементи настроюються, тому огляд і операції проводяться на таких моделях;
  4. Гінекологічне крісло багато в чому повторює конструкцію урологічної моделі. Регулюється гідро- або електричним приводом.


Купити крісло медичне за помірною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів від офіційних дистриб'юторів з гарантією від виробника. Безкоштовно доставляємо замовлення і приймаємо дзвінки 24/7.