Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Радіологічне обладнання - купити в Києві і Україні | GOODMEDIKA

Радіологічне обладнання

Фільтри
Бренд

Купити радіологічне обладнання в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Радіологічні дослідження широко використовуються в медицині з метою оцінки стану органів і діагностики захворювань, виявлення новоутворень. Для проведення обстежень використовується радіологічне обладнання, яке дозволяє візуалізувати органи в різних проекціях. Щоб отримати знімок, застосовуються радіоактивні індикатори. Це спеціальні препарати, призначені для вдихання або ін'єкцій; індикатор випускає гамма-промені, які перетворюються в знімок цифрового формату 2D або 3D зображення.


Види установок

Обладнання радіологічної лабораторії представлене такими типами пристроїв:

  1. Комп'ютерний томограф - апарат для проведення дослідження, в основі якого лежить використання властивостей рентгенівських променів формувати зображення при проходженні через м'які тканини. Знімок органу, отриманий за допомогою КТ-апарату, об'ємний на відміну від рентгенівського двомірного зображення.
  2. Магнітно-резонансний томограф дозволяє досліджувати м'які тканини і органи, щоб отримати тривимірне зображення. Відмінність від КТ полягає в використанні електромагнітних променів для візуалізації досліджуваної області. За допомогою МРТ обстежують м'які тканини і суглоби.


Сфера застосування обладнання

Клінічне застосування радіології:

  • Сканування кісток, що необхідно для контролю інтенсивності метаболізму і виявлення стадій онкозахворювань, артритів, переломів;
  • Дослідження міокарда та судинного русла;
  • Обстеження сечовидільної системи. За допомогою систем фахівець має можливість визначити перфузію і дренаж нирок;
  • Сканування легень;
  • Дослідження зовнішнього вигляду і функціонування щитовидної залози
  • Радіологія використовується також в фізіотерапії з лікувальною метою.


Купити діагностичні комплекси в Україні за низькою ціною можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір систем різної функціональності з офіційною гарантією. Серед переваг покупки у нас - навчання медперсоналу управління апаратурою та безкоштовна доставка.