Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Купити портативні рентген апарати (палатні, пересувні) в Україні | Цiни на GOODMEDIKA

Портативні рентгени

Фільтри
Бренд

Купити палатні (пересувні) рентгени в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Рентгенівський апарат пересувного типу - функціональне і зручне у використанні обладнання, за допомогою якого можна отримувати знімки високої якості для точної діагностики. Установки, що можуть транспортуватися, застосовуються у відділеннях хірургії і травматології, оскільки дозволяють проводити рентгенологічне дослідження нетранспортабельних пацієнтів, без прив'язки до рентген-кабінету.


Конструкції і особливості використання пересувного рентген-апарату

На ринку представлені цифрові пересувні рентгенівські апарати, які мають відмінні робочі характеристики. Для комфортного використання передбачена панель і пульт дистанційного керування (робота дистанційно). Спеціаліст може управляти не тільки позиціонуванням, але і експозицією.

  1. В основі роботи мобільної установки - мікропроцесорний блок. Його наявність забезпечує високоточне сканування навіть без достатнього досвіду використання подібних апаратів.
  2. Захист від коливань високої напруги і, як наслідок, поломок здійснюється за рахунок ланцюга із замкнутим контуром.
  3. Стабільність роботи навіть при солідних навантаженнях забезпечується при використанні генераторної трубки з обертовим анодом. Застосування особливих генераторів уможливлює створення надпотужних РДК пересувного типу, які працюють від звичайної мережі.
  4. У числі інших переваг палатного рентгенівського апарату - автоматичний контроль експозиції і вибір режиму роботи в кожному конкретному випадку, що дозволяє мінімізувати дозу опромінення.
  5. Управління комплексом просте і зрозуміле. Для роботи є сенсорний екран, інтерфейс доброзичливий і має в своєму розпорядженні до швидкого навчання.
  6. Устаткування повністю відповідає стандартам мобільної рентгеноскопії завдяки ретельно продуманій конструкції механічної частини. Діапазон повороту вертикальної колони становить 270 градусів, елемент фіксується в центральному положенні. Завдяки цьому персонал не обмежений в діях при роботі в невеликих палатах.
  7. Рентгенівські апарати на колесах легко і швидко переміщаються, є можливість встановити апарат впритул до ліжка. Надійна гальмівна система убезпечить користувачів і саму установку від падіння при переміщенні.
  8. Обладнання розраховане на дослідження великого числа пацієнтів: для цього є об'ємний відсік для завантаження касет.


Мобільні рентген апарати підходять для експлуатації як в стаціонарному відділенні, так і в польових умовах. Широкі функціональні можливості дозволяють отримувати знімки високої якості для ефективної діагностики та подальшого лікування.


Переваги палатного рентген комплексу

  • Конструкція продумана і ергономічна;
  • Апарат легко налаштувати і підготувати до роботи;
  • Мобільність розширює сферу використання медобладнання;
  • Невелика вага і компактні розміри спрощують експлуатацію навіть в умовах обмеженого простору.


Купити рентгенівський апарат пересувного типу можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми співпрацюємо з провідними дистриб'юторами медичних установок, пропонуючи широкий асортимент діагностичних комплексів. Великий вибір сучасних моделей з відмінними робочими характеристиками, оптимальна ціна та швидка відправка по Україні - причини, щоб замовити апарат у нас. Отримати консультацію щодо експлуатації та вибору можна у наших менеджерів онлайн або за телефоном +38 095 720 70 70.