КТ сканери

Фільтри
Бренд

Купити комп'ютерний томограф в інтернет-магазині GOODMEDIKA

КТ - сучасний діагностичний метод, в основі якого лежать властивості рентген променів проходити через тканини і візуалізувати структуру досліджуваної області. На відміну від звичайної рентгенографії, коли рентген промені формують 2D-зображення, комп'ютерна томографія дозволяє отримувати об'ємний знімок з декількох ракурсів. Для дослідження використовується комп'ютерний томограф - продуктивне медичне обладнання, що забезпечує точну діагностику.


Принцип пристрою і види апаратів КТ

Апарат КТ має особливу конструкцію: рентгенівські промені випромінюють контур у формі кільця. В середині цього контуру розміщується кушетка, на якій розташовується пацієнт. Така конструкція апарату дозволяє виконувати серію знімків з різних точок і під різним кутом. Після обробки всього масиву пошарових зрізів виконується моделювання досліджуваного органу.

На ринку медичного обладнання представлені різні види комп'ютерних томографів. Залежно від кількості зрізів, КТ сканер може бути 4-х, 6-ти, 8-ми, 16-ти, 32-х, 40-ка і 64-х зрізовими. Зі збільшенням кількості зрізів розширюються діагностичні можливості обладнання. Чим більше зрізів виконує КТ, тим менше товщина кожного шару, що підходить для проведення складних обстежень.


Комп'ютерні томографи можуть відрізнятися за принципом дії:

  1. Спіральні КТ, особливість яких - синхронне обертання трубки навколо тіла і рух кушетки, на якій розташовується пацієнт. Серед переваг цієї моделі - мінімізація опромінення, прискорена діагностика і якісне зображення. Вартість спіральних томографів відносно невисока.
  2. Багатошаровий апарат працює з використанням декількох датчиків, які вловлюють гамма-промені. Такий КТ хороший тим, що за один оберт можна виконати діагностику цілої системи органів і відстежити їх роботу в режимі онлайн.
  3. В обладнання по типу МСКТ є дві рентгенівські трубки, що забезпечує якісне деталізоване зображення. Ефективність використання таких систем набагато вище, якщо порівнювати зі спіральними моделями. Єдиним нюансом є висока ціна, тому багатошарові пристрої з двома трубками встановлюються, як правило, у великих клініках.


Найбільшого поширення набула продукція виробництва Canon зі зниженою дозою випромінювання і можливостями для побудови високоякісного зображення. У числі світових виробників КТ - Toshiba, Neusoft, Philips, Planmed.


Сфера застосування комп'ютерних томографів

Перевага комп'ютерної томографії - універсальність. Метод показує детальну картину про стан організму. Щоб підвищити інформативність результатів, під час томографії використовують контрастну речовину. Сканер КТ дозволяє:

  • Вивчити наявні травми кісток і зубів;
  • Дослідити патологічні зміни суглобів;
  • Діагностувати травми завдяки тому, що на томографії чітко визначається недавня кровотеча;
  • Виявити патології хребта;
  • Обстежити травми головного мозку;
  • Оцінити стан органів грудного відділу;
  • Обстежити щитовидну і паращитовидную залозу;
  • Дослідити органи з порожниною всередині (кишечник, шлунок);
  • Проаналізувати роботу і структуру судинної системи;
  • Діагностувати роботу нирок, сечового міхура і т.д.


Купити новий апарат КТ в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий асортимент систем з офіційною гарантією. На базі нашої компанії проводиться навчання медперсоналу роботі з медичним обладнанням. Більше дізнатися про продукцію можна за телефоном: ми приймаємо дзвінки 24/7. Доставка замовлень в Дніпро, Одесу, Харків та інші міста безкоштовна.