Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Обладнання для естетичної медицини (косметологічне обладнання) від GOODMEDIKA

Обладнання для естетичної медицини

Фільтри
Бренд

Обладнання для естетичної медицини в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Зовнішній вигляд - важливий фактор, від якого багато в чому залежить настрій, соціальна і кар'єрна реалізація людини. Підтримувати молодість і красу своїми силами в зрілому віці вдається не так ефективно. На тривалий час усунути вікові зміни і недосконалості тіла покликана естетична медицина - галузь, в якій використовуються досягнення апаратної косметології, дерматології, власне медицини. Вплив на організм пацієнта здійснюється з використанням сучасного і технологічного обладнання.


Можливості естетичної медицини:

  • Ліфтинг шкіри обличчя і тіла;
  • Лікування пігментних плям;
  • Корекція і усунення зморшок і заломів;
  • Лазерне видалення небажаного волосся на тілі;
  • Видалення татуювань і татуажу лазером;
  • Фракційне омолодження;
  • Боротьба із зайвою вагою, целюлітом;
  • Моделювання контурів тіла;
  • Живлення і зволоження шкіри тіла.


Види обладнання естетичної медицини

Залежно від завдань, які стоять перед фахівцем і пацієнтом, використовуються різні косметологічні апарати:

  1. Лазерні платформи. Лазер використовується для боротьби з небажаною рослинністю на тілі, шліфування шрамів, рубців і абляції. В обладнанні застосовуються різні типи лазера - діодний, ербієвий, неодимовий і т.д.
  2. Апарати пресотерапії і дренажу працюють в комплексі з іншими косметологічними технологіями, дозволяючи усунути зайві кілограми, зробити шкіру більш пружною і підтягнутою, зменшити набряклість.
  3. Апарати ударно-хвильової терапії дають можливість зменшити прояви целюліту.
  4. RF апарат, за допомогою якого вдається впливати на різні шари шкіри. Курс процедур радіоліфтінга стимулює обмінні процеси, сприяє посиленню міжклітинних зв'язків і виведенню зайвої рідини з тканин.


Представлене вище медичне обладнання можна використовувати як самостійний засіб, так і в комплексі з іншими методиками естетичної медицини.


Де купити апарати для косметології

Замовити обладнання естетичної медицини в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо сучасні установки за помірними цінами, з якими вдасться охопити всі косметологічні напрямки і надати послуги на найвищому рівні. Ми навчаємо персонал управлінню апаратами, на всю продукцію діє офіційна гарантія. Відправлення до Києва, Харкова, Одеси та інших міст безкоштовне.