Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Косметологічне обладнання - купити косметологічні апарати в Україні | GOODMEDIKA

Обладнання апаратної косметології

Фільтри
Бренд

Обладнання для апаратної косметології в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Апаратна косметологія - перспективний напрямок естетичної медицини, суть якого полягає у вирішенні косметологічних проблем за допомогою фізіотерапевтичних установок. Сучасні методики використовують енергію світла, електроструму, ультразвукових хвиль, тиск, механічна дія на тканини, що дозволяє усувати дефекти шкіри швидко, ефективно і надовго. Курс процедур із застосуванням косметологічного обладнання дозволить досягти великих результатів, ніж застосування домашніх Догляду коштів. Це безпечні та неінвазивні методики, що дають довготривалий ефект.


Які проблеми вирішує апаратна косметологія

Косметологічне обладнання застосовують для вирішення таких завдань:

  • Боротьба з целюлітом і зайвою вагою;
  • Усунення набряклості;
  • Шліфування шрамів і розтяжок;
  • Видалення судинних зірочок;
  • Корекція наслідків акне і постакне;
  • Видалення пігментних плям;
  • Вирівнювання кольору шкіри;
  • Корекція зморшок;
  • Повернення шкірі пружності і тонусу.


Види косметологічних апаратів

У каталозі на сайті представлені косметологічні апарати таких типів:

 1. Для омолодження і профілактики. Інноваційна платформа OxyGeneo TriPollar Ultrasound GeneO + Lumenis поєднує три ефективні технології для омолодження шкіри. Безін'єкційна карбоксітерапіі спрямована на насичення киснем зсередини, очищення і збагачення мікроелементами. Разом з тим здійснюється підтяжка і прогрівання шкіри, покрив насичується біологічно активними речовинами.
 2. Обладнання RF. Терморегулююча RF-система для поліпшення тонусу будь-яких ділянок шкіри NuEra Tight Lumenis. Підтягування шкіри здійснюється за рахунок глибокого прогрівання шкіри, що стимулює вироблення колагену, який відповідає за пружність.
 3. Устаткування для моделювання контурів тіла. Апарат TESLA Former prestige для М-скульптування тіла Iskra-medical (Словенія) працює з м'язовими тканинами, змушуючи волокна скорочуватися. Стимуляція м'язів сприяє поліпшенню роботи периферичної нервової системи.


Купити косметологічні апарати в Києві за доступною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо продукцію від виробника з офіційною гарантією та навчаємо фахівців управлінню установками. Доставка по Україні безкоштовно.