Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Наркозно дихальні апарати - купити в Україні | GOODMEDIKA

Наркозно-дихальні апарати

Фільтри
Бренд

Наркозно-дихальний апарат в інтернет-магазині GOODMEDIKA

При хірургічному втручанні для загальної анестезії застосовують наркозний апарат. Так само з його допомогою регулюють газообмін в організмі хворого в процесі операції. Цей прилад, від бездоганної роботи якого багато в чому залежить результат операції - основний інструмент лікаря-анестезіолога.

Складно назвати будь-яке інше обладнання, настільки тісно пов'язане з хірургією. На сьогоднішній день немає операційних, що не укомплектовані наркозо-дихальним апаратом. Стаціонарні підлогові моделі найчастіше використовуються в лікарнях і госпіталях. Настінні апарати встановлюються в машинах швидкої допомоги. Портативні (переносні) модифікації знайшли широке застосування у співробітників МНС.


Принцип дії

Будь-який вид апарату для наркозу включає в себе:

- джерело газів в балонах (кисень, закис азоту і ін);

- дозиметри;

- випарники рідких наркотичних речовин;

- вбудований апарат ШВЛ;

- дисплей для моніторингу;

- аспіратор;

- зволожувач дихальної суміші;

- дихальний контур.


Закис азоту і кисню під тиском подається з балонів безпосередньо в систему наркозного апарату через понижуючі редуктори і дозиметри. Пройшовши випарник з рідким наркотичною речовиною (Тріль, фторотан, ефір та ін.), Гази йдуть в дихальний контур. За допомогою механічного пристрою і системи клапанів забезпечується циркуляція суміші по контуру в одну сторону. Залежно від модифікації апарата дихальний контур може бути з реверсією газів або без.

Дозиметр і випарник дозволяють підібрати необхідне дозування наркотичної речовини. Саме в випарнику відбувається перетворення рідин в пар.

Дихальний блок складається з дихального мішка (може бути використаний для ручної ШВЛ), адсорбера і клапана, які розподіляються на кілька видів: вдих, видих, запобіжний, нереверсивний.


Види апаратів для наркозу

Застосовувані в медицині апарати для наркозу класифікуються за дихальним контурам в залежності від способу подачі наркозу.

 1. Наркозно-дихальний апарат закритого типу має повний реверс видихається суміші. Головною умовою роботи цих апаратів є абсолютна герметичність і наявність адсорбенту.
 2. Напівзакритий тип - контур з частковою реверсією. У цих апаратах надлишок газу через клапани відводиться в атмосферу. Тут так само обов'язкова наявність адсорбенту, що поглинає вуглекислоту.
 3. В апаратах напіввідкритого типу видихувана суміш повністю відведена в атмосферу. Пацієнт вдихає тільки свіжий газ. Немає необхідності в адсорбенті.
 4. У наркозних апаратах відкритого типу відсутній газовий резервуар і випарник. У них складно точно дозувати наркотичні засоби і ступінь анестезії.


Наркозо-дихальні апарати так само розрізняються по:

  • типу анестетіческого вентилятора (пневматичний або на електронному приводі);
  • типу ротаметра, вони бувають механічними і електронними;
  • виду і кількості використовуваних газів. Це може бути два або три газу;
  • можливості використання низькопотолочної анестезії. Необхідно для зниження витрати дорогих анестетиків;
  • часу автономної роботи;
  • габаритам.


Де і як купити якісне обладнання

Якісний апарат для наркозу - запорука успішних хірургічних втручань і популярності клініки. Купити наркозо-дихальний апарат від кращих виробників медичного обладнання можна на сайті компанії GOODMEDIKA. У нас представлено обладнання, яким користуються відомі клініки Європи за ціною від виробника. Кожен прилад має необхідний сертифікат відповідності, високі експлуатаційні гарантії.


Доставка придбаного товару здійснюється безкоштовно по всій території України. Обладнання доставляється при супроводі співробітника компанії, який на місці проводить інструктаж персоналу.