Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Пульсоксиметри - апарат для вимірювання кисню в крові купити в Україні | GOODMEDIKA

Пульсоксиметри

Фільтри
Бренд

Пульсоксиметри в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Пульсоксиметр являє собою спеціальний прилад, призначений для визначення ступеня насичення киснем крові, а також вимірювання частоти пульсу. Існує ряд захворювань, при яких показник сатурації потребує постійного контролю. Отримані апаратом результати дозволять своєчасно виявити проблеми зі здоров'ям і приступити до процедури оксигенотерапії. Компанія GOODMEDIKA (Київ) надає можливість недорого придбати датчик від провідних виробників, який підійде для використання як в умовах стаціонару, так і в домашній обстановці.


Особливості застосування пульсоксиметрів

Застосування апарату не вимагає забору крові для проведення дослідження, а отримані результати миттєво виводяться на дисплей пристрою, що значно спрощує діагностику. Їх використовують:

  • під час вагітності з метою контролю рівня постачання дитини киснем;
  • для контролю за станом здоров'я людей похилого віку, які мають проблеми з судинами і АТ;
  • при професійних заняттях спортом, щоб уникнути надмірних навантажень на організм і т.д.


Пульсоксиметр активно застосовують також для дачі об'єктивної оцінки функції дихальної системи, для виявлення дихальної недостатності, при якій рівень сатурації падає нижче 95%. Його використовують в хірургії, при професійних легеневих захворюваннях, а також туберкульозі, саркоїдозі та інших хворобах легких.


Класифікація пульсоксиметрів

Залежно від особливостей використання і технічних характеристик виділяють два різновиди пристроїв, а саме:

  • портативний апарат - оснащений потужним акумулятором, власним екраном і датчиком для максимально ефективного і точного вимірювання при роботі в широким діапазоні, використовується у випадках, коли необхідний постійний контроль за показниками пацієнта;
  • пальцевий прилад - простий у використанні і не вимагає певних знань для розшифровки отриманих результатів, перевагою є низька ціна і можливість використання в домашніх умовах.


Стаціонарний датчик має велику вартість, однак відрізняється кращими технічними характеристиками, які дозволяють використовувати прилад в професійній педіатрії, анестезіології і в службах невідкладної медичної допомоги.

Виробниками представлений великий вибір пульсоксиметрів, що відрізняються особливостями конструкції. Існують: прищіпки, напалечние прилади для відділення неонатології, а також кліпси на вушну раковину.


Як правильно зняти показання з пристрою в домашніх умовах

Дане пристосування є професійний прилад, застосування якого не вимагає наявності спеціальних навичок. Існує ряд рекомендацій по використанню пульсоксиметра:

  1. Перед початком роботи перевірте рівень заряду акумулятора пристрою, при необхідності зарядити його.
  2. Чекайте кілька секунд після включення апарату до завершення самотестування.
  3. Надійно закріпіть медичний датчик на пальці, при цьому повинно бути відсутнім надмірний тиск на фалангу.
  4. Зачекайте, поки на дисплеї приладу з'являться показники сатурації і пульсу.


Важливим критерієм для отримання достовірних результатів є нерухомість пальця, а також відсутність на нігті будь-яких забруднень і слідів лаку.


Де купити якісний прилад для отримання точних показників в місті Харків

Замовити даний тип пристосувань можна на сайті нашого інтернет-магазину, що здійснює доставку по всій території України. Незважаючи на те, що вартість пульсоксиметрів є низькою, компанією гарантується висока точність отриманих результатів і надійність пристроїв.

GOODMEDIKA співпрацює зі всесвітньо відомими торговими марками, які дбають про якість своєї продукції. Розробниками передбачена стійкість до механічних пошкоджень і до перепадів температур, що дозволяє використовувати цей портативний прилад, як в побуті, так і в екстреній медицині.