Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Рентген апарати - купити рентген апарат в Україні | GOODMEDIKA

Рентген діагностика

Фільтри
Бренд
Применение

Купити рентген апарати в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Щоб дослідити внутрішню структуру органів, тканин людського організму, вдаються до рентгенографії. В її основі - проектування за допомогою рентгенівських променів на плівку зображення; цей знімок називають рентгенограмою. Дана діагностична методика зарекомендувалася відмінною якістю знімка і деталізацією області, яка досліджується, а також можливістю застосування практично у всіх областях медицини. Для проведення рентгенографії необхідно надійне рентген обладнання.


Принцип і облаштування рентген апарату

Принцип, за яким працюють рентгенівські апарати, з десятиліттями не змінився, а ось функції і можливості обладнання істотно розширилися. Це можливо завдяки використанню високих технологій у виробництві, комплектації установок додатковими пристроями і модулями. Проте «серцем» такого апарату досі є рентгенівська трубка. Більшість моделей працюють від змінного струму з напругою 220 В або 126 В. Але деякі більш сучасні і продуктивні установки використовують в якості джерела живлення постійний струм: знімки, одержувані на таких рентгенівських апаратах більш чіткі і деталізовані.


Рентген апарат має таку будову:

  • Високовольтний блок, в якому є трансформатор для напруження трубки.
  • Рентгенівська трубка, яка генерує промені.
  • Штативи, на яких фіксується випромінювач променів.
  • Апаратура для управління пристроєм.

Моделі останнього покоління оснащені стабілізаторами струму і захисною системою, яка запобігає перевантаженню рентгенівської трубки. Також є засоби захисту від рентгенівського випромінювання.


Види рентген апаратів

На ринку представлені різні типи рентгенівських апаратів. Залежно від конструктивних особливостей і способу використання обладнання класифікують на:

  • Стаціонарні рентген апарати, якими обладнають кабінети в клініках, медичних установах, профілакторіях. Це громіздкі системи з солідною вагою;
  • Портативні - мобільні моделі переносного типу, які можна переміщати туди, де необхідно провести рентгенографію.


Вибір типу рентгенівського апарату визначається також областю застосування:

  1. Флюроографи закуповуються для проведення дослідження органів дихальної системи. Це обладнання застосовується ще для того, щоб робити знімки черепа і хребта.
  2. Томографи, спектр застосування яких дуже широкий. З їх допомогою визначають порушення і захворювання внутрішніх органів. Отримані дані обробляються завдяки використанню в системах цифрових технологій, а також наявності бази даних.
  3. Кардіоангіографи використовуються в кардіології для оцінки стану серця і судинної системи. Це особливо точне обладнання, чутливе до найменших змін в роботі органів, тому достовірність результатів висока.
  4. Мамографи, за допомогою яких виконують рентгенографію молочних залоз. Виробники пропонують як аналогові моделі, так і цифрові - з функцією оптимальної експозиції і автоматичним пошуком ущільнень. Мамографи оснащені функцією парковки: вона потрібна для визначення найкомфортнішого положення, в якому виконується рентгенографія.
  5. Рентгенодіагностичні системи для повної діагностики організму. Використання цифрових технологій забезпечує отримання точних результатів і їх зручний формат - в електронному вигляді.
  6. С-дуги і U-дуги, за допомогою яких проводять рентгеноскопію в ході оперативних втручань.


Де підібрати рентген апарат

Купити надійне і продуктивне медичне обладнання для будь-яких потреб можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо рентген апарати від світових виробників для кардіології, стоматології, мамології та т.д. У каталозі представлене портативне обладнання для фахівців, які працюють на виїзді, і стаціонарне обладнання з широким спектром функцій. Наші консультанти допоможуть підібрати рентген апарат і організують доставку по Україні - до Києва, Харкова, Чернігова, Одеси і т.д.