Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Магнітно-резонансний томограф - купити апарат МРТ за вигідними цінами в Україні | GOODMEDIKA

МРТ сканери

Фільтри
Бренд

Купити апарат МРТ в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Магнітно-резонансна томографія - метод діагностичного дослідження, при якому не застосовується іонізуюче випромінювання. Безпека укупі з ефективністю - основні переваги МРТ перед іншими методиками діагностиками. Для виконання магнітно-резонансної томографії використовують апарат МРТ. За допомогою даного обладнання досліджують головний і спинний мозок, хребетний стовп, органи малого тазу, нирки, надниркові залози, колінні суглоби, м'які тканини і інші органи.


Отримання зображень органів і тканин можливе завдяки властивості МРТ візуалізувати міжтканинний контраст тканин, які насичені рідинами. Тому проведення МРТ показано при підозрі на пошкодження, патології нервової системи та онкологічні новоутворення. За допомогою МРТ сканера обстежують судини і серце, органи грудної та черевної порожнини, лімфатичні вузли і т.д.


Як вибрати МРТ апарат

Основою роботи магнітно-резонансного томографа є сильне магнітне поле, одиницею виміру якого є Teslas - Т. Це і є ключовий параметр у виборі обладнання.

    • МРТ 1,5 Т вимагають високої напруженості поля, а для охолодження і запобігання поломки необхідне використання рідкого гелію;
    • Сканери для дослідження м'язів, суглобів і нервів мають діапазон 3 Т. Апарати забезпечують отримання глибоко деталізованих знімків за відносно недовгий час;
    • МРТ 0,4-0,5 Т мають малу потужність і формують зображення за більший часовий відрізок.


На ринку медичного обладнання позитивно зарекомендували МРТ апарати Canon Medical Systems. Їх вартість відносно невисока, а продуктивність - на високому рівні. З переваг обладнання - можливість отримати зображення всього тіла без переміщення.


Дізнатися, скільки коштує МРТ сканер, можна на сайті GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір діагностичного обладнання в Україні. На всю продукцію діє офіційна гарантія, також на базі компанії проводиться навчання медперсоналу управлінням обладнанням. Для детальної інформації та заявок телефонуйте:  +38 095 720 70 70, ми приймаємо дзвінки 24/7. Доставка безкоштовна.