Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Гінекологічне крісло - купити крісло гінекологічне | GOODMEDIKA

Гінекологічне крісло

Фільтри
Бренд

Купити гінекологічне крісло в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Ефективний огляд і діагностика пацієнток в кабінетах УЗД, гінеколога і операційної неможлива без функціонального гінекологічного крісла. Сучасне обладнання в жіночій консультації має бути зручним, практичним, технологічним і довговічним. Такі пристрої дозволяють лікарю виконати свої обов'язки коректно і надавати медичну допомогу пацієнтці.


Яким має бути хороше гінекологічне крісло

Оглядове крісло в кабінеті гінеколога - це спеціалізовані меблі, які використовуються для загальних і діагностичних оглядів. Без них неможливо провести дослідження або виконати маніпуляції. Які вимоги висуваються до гінекологічних крісел?

  1. Забезпечити свободу руху лікаря при виконанні огляду, маніпуляцій, досліджень. Над конструкцією і технологічним забезпеченням обладнання працюють інженери, оснащуючи крісло механізмами і розширюючи його функціональність.
  2. Зробити перебування пацієнта максимально комфортним. Продукція останнього покоління розрахована на положення пацієнтки сидячи або лежачи.
  3. Технологічність, що досягається за рахунок високого ступеня автоматизації, сучасних допоміжних пристроїв і аксесуарів.
  4. Підтримувати репутацію закладу і лікаря, відповідати високому статусу клініки за рахунок добротного виготовлення, представницького зовнішнього вигляду і стильного дизайну.


Види і оснащення гінекологічного крісла

Меблі можуть мати різну комплектацію і набір характеристик, що визначає вартість продукції. На сайті представлені різні види спеціалізованого обладнання в кабінет гінеколога:

  • З механізмом ступичного зміни. Це пристрої, в яких регулювати нахил в районі спини і таза можна, переставляючи кріплення на каркасі. Такі крісла доступні в ціновому плані, але менш ергономічні в експлуатації, в порівнянні з більш технологічними моделями. Ускладнює настройку то, що переставляти кріплення необхідно без пацієнтки на сидінні;
  • З гідравлічним приводом. Кут нахилу в меблів регулюється плавно і точно;
  • З електромеханічним приводом. Нахил секцій, регулювання підлокітників і упорів під ноги в них виробляється автоматично.


Комплектація м'якими опорними ручками, упорами під коліна, сходинками і настроюваним по висоті підлокітником забезпечують більший комфорт для жінки.

В окрему групу відносять акушерське ліжко для породіль. На ньому розміщують жінку в ході консультацій і під час досліджень. Пристрій ліжка передбачає комфортне та безпечне розміщення пацієнтки. Конструктивно в меблів є основна частина - ложе, а також каркас, матрац, опора для ніг, ручки, лоток, інфузійна стійка. Акушерську ліжко можна легко і швидко трансформувати з кушетки для положення лежачи в крісло, на якому жінка розташовується сидячи. Це дозволяє використовувати меблі протягом всієї вагітності для проведення процедур.


Де купити оглядове крісло

Замовити гінекологічне крісло в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. У каталозі представлені моделі з електроприводом і гідравлікою за доступною ціною. На всю продукцію діє офіційна гарантія від виробника і виконується сервісне, гарантійне обслуговування. Ми проводимо навчання персоналу управлінням медичним обладнанням, яке можна купити у нас, і безкоштовно доставляємо замовлення в Київ, Харків, Хмельницький та інші міста.