Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Аналізатор сечі - автоматичний аналізатор сечі, купити в Україні | GOODMEDIKA

Аналізатори показників сечі

Фільтри
Бренд

Аналізатор показників сечі в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Аналіз сечі є одним з обов'язкових лабораторних досліджень, що дозволяє діагностувати захворювання і порушення в організмі, які неможливо виявити при візуальному огляді. Отримати точні результати в мінімальні терміни можна, використовуючи сучасний сечовий аналізатор. Він активно використовується в лікарнях, поліклініках, службами екстреної допомоги, а також пацієнтами в домашніх умовах, в випадках коли необхідний регулярний контроль показників. Придбати високоякісний прилад за вигідною ціною можна на нашому сайті, де представлене медичне обладнання від провідних виробників, що добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й в усьому світі.


Класифікація аналізаторів сечі

Дослідження сечі є одним з найважливіших процедур при діагностиці широкого спектру захворювань. Це стимулює виробників на створення різних моделей аналізаторів. Найбільшою популярністю користується автоматичний і напівавтоматичний прилад.


Автоматичний аналізатор здійснює вимір показників за допомогою відбивної фотометрії. Серед переваг - висока продуктивність і можливість роботи з хімреагентами будь-якого виробника. Найчастіше прилад виконує тестування десяти стандартних показників.

Напівавтоматичний аналізатор осаду сечі працює на основі методу проточної цитометрії. Елементи осаду проходять через апертуру апарату, в якій в залежності від зміни провідності здійснюється фіксування елементів. Біологічний аналіт перетинає промінь світла, а виходячи з рівня розсіювання відкриває можливість отримати точну інформацію по кожній з досліджуваних частинок.


Де замовити якісне лабораторне обладнання

Для лабораторій державних медустанов і приватних клінік компанія GOODMEDIKA надає можливість купити надійний і точний прилад, що пройшов сертифікацію, для швидкого отримання точних результатів.


Незважаючи на те, що ціна приладів є доступною, все моделі характеризуються великою кількістю переваг, основними з яких є:

    • максимальна точність визначення різних показників;
    • висока швидкість отримання коректних результатів;
    • мінімальні ризики вчинення помилок.


Крім перерахованих вище достоїнств, аналізатор сечі також простий і зручний у використанні. З його допомогою вдасться збільшити продуктивність, а також автоматизувати і значно спростити роботу медичного персоналу.