Ендоскопічне обладнання

Фільтри
Бренд
Тип

Купити ендоскопічне обладнання в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Ендоскопічне обладнання широко використовується в різних напрямках медицини для діагностики та оперативного лікування. Застосовуючи такі пристрої, фахівець аналізує стан внутрішніх органів і систем, виконує операції, виконує взяття тканин для біопсії. Конструктивно ендоскоп виконаний у вигляді трубки малого діаметру. На одному її кінці знаходиться джерело освітлення і оптичний пристрій, який передає зображення до лінзи окуляра. Сучасні ендоскопи виконані таким чином, щоб проводити маніпуляції без будь-яких неприємних відчуттів. Завдяки малому діаметру і спеціальному покриттю вони легко вводяться через природні або операційні розрізи.


Види ендоскопів

В діагностиці та хірургії застосовуються такі види ендоскопічного обладнання:

  1. Гастроскоп, за допомогою якого проводять дослідження шлунково-кишкового тракту. Його відмінною властивістю є наявність оптичної системи, яка може розташовуватися на торці, збоку або під скошеним кутом. Головка оптичного пристрою повертається в дві сторони. Щоб дослідити шлунок або дванадцятипалу кишку, застосовують різні типи гастроскопії. У ряді випадків потрібно виявити кровотечу і її причини, видалити стороннє тіло зі стравоходу, для чого потрібен гастрофіброскоп, або ФГДС.
  2. Колоноендоскоп - обладнання, з використанням якого проводять операції і діагностичні заходи. Пристосування може бути застосовано в разі, коли потрібно виявити симптоми захворювань або уточнити діагноз. Операційний колоноендоскоп дозволяє видалити сторонні тіла, усунути кровотечі і закупорення кишечника.
  3. Бронхоендоскоп використовують для обстеження органів дихання, взяття зразків для біопсії і визначення ознак захворювань.


На підставі конструктивних особливостей і використовуваних технологій розрізняють:

  • Оптичне ендоскопічне обладнання. Його особливість - наявність стержня великої жорсткості з лінзами, на одному кінці якого є об'єктив з джерелом світла,
  • Фіброендоскоп, відмінність якого - трубка введення високої гнучкості. Виготовлення з фіброволокна уможливлює дослідження органів, які знаходяться у важкодоступних місцях. Використання фіброскопа вимагає досвіду і кваліфікації, оскільки стрижень дуже крихкий і чутливий до різких рухів;
  • Відеоендоскоп. Відеоендоскопічне обладнання оснащене гнучкою трубкою, на кінці якої встановлена ​​камера. Також можуть бути функціональні канали, через які вводяться інструменти. Деякі типи пристроїв з жорсткими стрижнями і вбудованими моніторами дозволяють переглядати зображення. Ціна відеоендоскопа залежить від конструкції і комплектації камерами.


Де купити ендоскоп

Замовити обладнання для ендоскопічного кабінету в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір медичних систем і комплексів від офіційних дистриб'юторів. На всю продукцію в асортименті діє офіційна гарантія від виробника. Щоб дізнатися більше про особливості експлуатації ендоскопів, телефонуйте нам: ми приймаємо дзвінки 24/7. Також на базі нашої компанії проводиться навчання медперсоналу навичкам управління медобладнанням. Доставка замовлення безкоштовна.