Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Лазерне обладнання для косметології - купити косметологічне лазерне обладнання в Україні

Лазери для естетичної медицини

Фільтри
Бренд

Купити лазери медичні в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Лазерні технології широко використовуються в медицині і косметології. Висока ефективність у вирішенні терапевтичних і естетичних завдань, безпеку і універсальність зумовили його застосування в центрах косметології. Лазер має унікальні характеристики: точковий вплив, неінвазивний, гнучкість управління лазером і налаштування середовища. Так, сучасні лазерні платформи розробляються з урахуванням широкого спектра послуг і необхідності корекції параметрів променя відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта.


Сфера застосування лазерних апаратів

Область використання лазера широка, а його властивості дозволяють вирішувати навіть найскладніші завдання, які стоять перед фахівцем:

  • Лазерний нанопілінг для очищення шкіри від відмерлих частинок і продуктів життєдіяльності;
  • Ліфтинг-процедури. В ході нагрівання м'яких тканин інтенсифікується синтез колагену і еластану - волокон, які відповідають за формування каркаса шкіри, пружність і еластичність;
  • Шліфування рубців, шрамів, пігментних плям;
  • Видалення небажаної рослинності з тіла та обличчя.


Види лазерів

Лазери медичні використовуються як в хірургії і з терапевтичною метою, так і для вирішення естетичних завдань. На ринку представлені такі апарати:

  1. Ербіевий - має невелику глибину проникнення, працює прицільно і точно. Ключова перевага - в ході використання не будуть зачіпатися довколишні тканини, оскільки теплова енергія швидко розсіюється. Застосуємо в боротьбі з розтяжками, ліфтинг-процедури.
  2. Доданий - ефективний при проведенні епіляції. Діодні лазери не мають побічних дій у вигляді порушення природного пігментації шкіри.
  3. Вуглекислотний для видалення татуювань та пігментних плям.
  4. Неодимовий - один з найбільш безпечних і універсальних лазерних апаратів, який застосовують для видалення перманентного макіяжу, проведення епіляції і т.д.


У нашому магазині можна придбати такі види лазерів:

  • апарат для диодной лазерної епіляції LightSheer Quattro Lumenis (Ізраїль);
  • фракційна неабляціонная лазерне шліфування шкіри (ербієвий лазер) ResurFX Lumenis (Ізраїль);
  • CO2 лазер для глибокої і поверхневої фракційної абляції AcuPulse 40 (естетичний) Lumenis (Ізраїль);
  • лазерні платформи Люменис.


При виборі медичного лазерного обладнання варто звертати увагу на сферу використання лазера, а також довжину хвилі і силу удару. Купити апарати можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA: ми пропонуємо сучасні установки для естетичної медицини за невисокою вартістю. Безкоштовно доставляємо і встановлюємо апарати, а також навчаємо персонал управління.