Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Електрокардіограф - купити кардіограф (ЕКГ) в Україні | GOODMEDIKA

Електрокардіографи

Фільтри
Бренд

ЕКГ в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Метод медичного дослідження з реєстрацією електричної діяльності серця називається електрокардіографією (ЕКГ). Це найпростіший інформативний спосіб моніторингу роботи серця. За допомогою електрокардіограми, знятої електрокардіографом, лікарі отримують можливість діагностувати різноманітні види патології серця для призначення правильного лікування хворого. ЕКГ дозволяє визначити:

    • частоту серцевих скорочень (ЧСС);
    • порушення ритму;
    • наявність ішемічної хвороби серця (ІХС);
    • пошкодження міокарда;
    • позасерцеві патології.


Важливість цього дослідження важко переоцінити. Сьогодні кожен медичний заклад має в своєму арсеналі апарат ЕКГ для обстеження серцевої діяльності пацієнтів.


Види кардіографів

Сучасні види електрокардіографів мають відмінність у кількості каналів провідних одночасну запис в процесі роботи.

1. Одноканальні електрокардіографи найчастіше застосовуються на машинах швидкої допомоги, в невеликих приватних клініках, сімейними лікарями при виклику додому. Ці моделі дуже легкі в порівнянні з іншими. Їх вага зазвичай не перевищує 900 грам. Вони максимально прості в експлуатації. Оснащені сенсорним екраном, відображають пульс пацієнта і мають автоматизовані режими визначення діагнозу.

Одна з переваг одноканального апарату в тому, що він може працювати від мережі і від акумулятора. Його мінімальні розміри дозволяють зробити ЕКГ пацієнта навіть у місцях з обмеженим простором.


2. Трьохканальний електрокардіограф зазвичай оснащений термопринтером, друкуючим отримані кардіограми. У його функції входить автоматичний розрахунок, є можливість перенесення даних на інший носій (ПК, планшет, смартфон і ін.). Це дозволяє переслати кардіограму фахівця для детального обстеження.

Сьогодні деякі компанії по виробництву медтехніки випускають трьохканальний кардіограф з функцією дефібриляції. Це дозволяє знизити ризик загострення серцево-судинних захворювань.


3. Шестиканальні електрокардіографи мають великий обсяг пам'яті, що дозволяє зберігати раніше зроблені кардіограми. Вони дуже затребувані серед співробітників МНС, на кардіологічних машинах швидкої допомоги, в приватних і державних клініках.

Їх відрізняє висока швидкість роботи, можливість роздруковувати результат ЕКГ на будь-якому форматі паперу. Шестиканальні електрокардіографи діляться на два види. Перші працюють від мережі, а другі оснащені потужним акумулятором. Їх часто використовують в стаціонарах, так як вони мають значну вагу і розмір.


4. Дванадцятиканальні електрокардіографи є багатофункціональними і мають розширену комплектацію з можливістю дооснащення друкуючим пристроєм, велоергометром, програмами для тестування при навантаженнях. При підключенні до ПК апаратом цієї серії можна керувати з комп'ютера, відправляти результати поштою. Має великий обсяг пам'яті.

Ним часто комплектують відділення стаціонарів, хірургічні зали. Ця модель кардіографів затребувана в відділеннях реабілітації та фізіотерапії.


Портативні електрокардіографи мають невеликі розміри і вагу до 500 грам. Як правило, вони працюють від акумулятора і можуть мати як один, так і кілька каналів виведених на дисплей. Можна записувати дані на SD карту. Переносний кардіограф незамінний в роботі лікарів швидкої допомоги, кардіологів та сімейних лікарів.


Висока якість за прийнятною ціною

Одні з кращих кардіографів відомих виробників медтехніки представлені на сторінках сайту GOODMEDIKA. Їх якість підтверджено сертифікатами відповідності європейського зразка і гарантією на експлуатацію від 12 місяців. Багато клінік Києва і країни працюють на медичному обладнанні від нашого інтернет магазину.


У будь-який зручний час можна оформити заявку і купити електрокардіограф. Ми пропонуємо придбати апарат за вартістю, яка буде набагато нижче, ніж у конкурентів. Доставка обладнання від нашої компанії здійснюється безкоштовно по всій території України в супроводі фахівця, який проводить інструктаж і навчання персоналу.