Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Гематологічний аналізатор - купити гематологічний аналізатор крові | GOODMEDIKA

Гематологічні аналізатори

Фільтри
Бренд

Гематологічні аналізатори в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Гематологічний аналізатор входить до переліку обов'язкового оснащення лабораторно-діагностичних центрів. Він активно використовується для точних кількісних досліджень крові. На ринку України представлений широкий модельний ряд обладнання, завдяки чому кожен зможе підібрати прилади, здатні задовольнити основні потреби лабораторно-діагностичного центру. Правильно підібрана апаратура дозволить спростити роботу медперсоналу, збільшити продуктивність і точність отриманих даних, тому вкрай важливо подбати про покупку надійного і якісного аналізатора.


Принцип роботи гемоаналізатора

В камеру апарату, з'єднану з пластмасовим капилляром, оснащеним краном на одній з поверхонь, поміщається взятий зразок разом з фізіологічним розчином. Елементи при проходженні через капіляр визначаються за допомогою платинових електродів, розташованих усередині і зовні конструкції.


Клітина крові в розчині починає рух і переміщується через отвір капілярів. При збільшенні опору між електродами виникає посилення напруги. При цьому амплітуда існуючих імпульсів є пропорційною обсягу частки крові, а саме вимірювання здійснюється в десятих частках мікровольта. Завдяки використанню технології малошумних імпульсів виконується посилення імпульсу без зміни його початкової форми. На виході системи передбачений конденсатор, призначений для пропуску імпульсів, інтервал яких становить 50 мс, що відповідає періоду проходження клітини через капіляр.

Надходження імпульсів відбувається зараз, їх обробка і аналіз здійснюється за допомогою мікропроцесора в ході проведеного аналізу вдається отримати гістограми розподілу 3-х видів кров'яних клітин, а саме тромбоцитів, еритроцитів і лейкоцитів.

За допомогою використання електродів і генератора постійного струму виключається поляризація електродів платини.


Кожен з введених в експлуатацію гемоаналізаторов призначається для певної реагентної системи. До переліку основних складових входять:

  • склад для глибокого очищення;
  • буферний розчин з фіксованими параметрами рН, електропровідності і осмолярності;
  • засіб для обробки після проби;
  • лізуючий розчин.


Стандартна комплектація приладів включає в себе частину необхідних для проведення аналізу реагентів.


Класифікація аналізаторів крові

Сучасне обладнання для лабораторій гарантує максимальну точність проведених досліджень, а також дозволяє знизити трудовитрати і стандартизувати всі процеси. У каталозі компанії GOODMEDIKA представлений широкий асортимент оснащення від надійних виробників за вигідними цінами. Залежно від ступеня автоматизації процесу їх роботи, виділяють два види аналізаторів:

  • автоматичний - є повністю автоматизованим пристроєм, розробленим спеціально для клінічних лабораторій, сучасні моделі здатні обробляти десятки зразків кожну годину, а також тривалий час зберігати в пам'яті отримані результати і роздруковувати їх у разі потреби;
  • напівавтоматичний - має аналогічні характеристики з автоматичним аналогом, однак вимагає обов'язкової присутності оператора.


Великим попитом користується і портативний прилад, що дозволяє зробити експрес-аналіз крові на прийомі у лікаря або в відділенні невідкладної допомоги.


Незалежно від виду техніки, всі гематологічні аналізатори відрізняються компактними розмірами, тому підійдуть для установки в лабораторіях з невеликою площею. Серед їх переваг також економічна витрата проб і реагентів, необхідних для проведення точного дослідження. Висока продуктивність і мінімальна вартість щорічного сервісного обслуговування робить його покупку максимально правильним рішенням.


Критерії вибору надійного гемоаналізатора

На сьогоднішній момент виробниками представлений широкий модельний ряд аналізаторів, що робить їх вибір ще більш складним. Для того, щоб придбати аналізатор крові, який в повній мірі задовольнить всі потреби лабораторно-діагностичного центру, слід звертати увагу на такі параметри, як:

 • кількість показників, що визначають в ході дослідження - їх кількість може варіюватися від 8 до 40 параметрів в залежності від вартості апарату;
 • ступінь автоматизації процесу дослідження;
 • продуктивність тестів на годину;
 • зручність системи видачі результатів;
 • наявність системи контролю якості видаваних результатів;
 • доступність використовуваних при роботі реагентів і обсяг проб.


Крім перерахованих вище критеріїв, також важлива і вартість щорічного обслуговування системи. Оскільки купивши один раз дороге устаткування, вам доведеться регулярно виділяти кошти на витратні матеріали.


Де купити якісний і точний аналізатор крові за доступною ціною

Замовивши прилад для дослідження крові на нашому сайті, ви не тільки значно заощадите, але і отримаєте точний, надійний і зручний в експлуатації аналізатор, що відрізняється високою продуктивністю і безперебійною роботою.

Оскільки наша компанія співпрацює тільки з провідними виробниками, вдасться гарантувати:

  • тривалий експлуатаційний період пристроїв завдяки використанню при виробництві сучасних технологій і кращих матеріалів;
  • високу точність вимірювання концентрації клітин крові;
  • швидке отримання результатів.


Крім бездоганної якості представлених гемоаналізаторов, GOODMEDIKA пропонує максимально вигідні умови співпраці: низькі ціни на оснащення для лабораторій, наявність гарантійного періоду і вступного навчання медперсоналу роботі з технікою від провідних фахівців.