Автоклави

Фільтри
Бренд

Автоклави в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Незалежно від спеціалізації медичної установи, одним з основних вимог для забезпечення його роботи є дотримання стерильності інструментів багаторазового використання. Найбільшою популярністю в Україні користується такий спосіб обробки інструментарію та інших предметів медичного призначення, як їх стерилізація за допомогою автоклав. Робота даного апарату націлена на знезараження вмісту для того, щоб зробити його безпечним при подальшому використанні. Для забезпечення максимальної стерильності при покупці приладу рекомендується віддавати перевагу пристроям від перевірених виробників, замовити які можна на нашому сайті професійного медичного обладнання.


Механізм роботи парового стерилізатора

Дезінфекція приладдя в такому стерилізаторі здійснюється під впливом високих температур і пари. Це дозволяє знищити всі хвороботворні мікроорганізми, не порушуючи при цьому цілісність поверхні інструментів.


Конструкція медичної автоклави є герметичною шафа, що складається з декількох частин:

  • датчика, що вимірює тиск пара;
  • камери для стерилізації;
  • крана, через який виходить повітря;
  • парового котла з режимом нагріву води;
  • термометра, необхідного для здійснення контролю за температурою всередині приладу;
  • запобіжного клапана для виведення пари.


Довірити виконання процедури слід досвідченому персоналу, який вже знайомий із запобіжними засобами та особливостями використання апарату з високим тиском.


Критерії вибору автоклави

Ціна обладнання є далеко не найважливішим критерієм при замовленні автоклав. Здійснювати вибір парового стерилізатора необхідно виходячи з особливостей використання приладу. Також слід враховувати частоту використання, кількість доступних опцій і необхідних обсягів завантаження.


Існує кілька типів автоклав, що відрізняються матеріалом виготовлення:

  1. клас N - підходять для стерилізації гладкого інструментарію і предметів з тканини, оскільки в них відсутні режими попередньої вакуумізації і вакуумної сушки, частіше застосовується, як домашній прилад для консервування;
  2. клас S - відмінний вибір для обробки пористих і гладких поверхонь приладдя як в упаковці, так і без неї;
  3. клас В - це універсальні прилади, які оснащені всіма необхідними режимами, в них може дезинфікуватися будь-який інструментарій незалежно від матеріалу виготовлення.


Продаж кращих апаратів для стерилізації в місті Київ

Компанія GOODMEDIKA пропонує вам купити автоклав від кращих виробників, вартість якого відповідає високій якості конструкції. Все обладнання, представлене в каталозі, виготовлено відповідно до загальноприйнятих стандартів якості. Це надійні і довговічні пристрої, що забезпечують максимальну дезінфекцію інструментарію без порушення його цілісності.


Серед основних переваг товарів:

  • дбайливий вплив на оброблювану поверхню;
  • компактні розміри;
  • оперативність стерилізації;
  • економне споживання електроенергії;
  • простота і безпека в експлуатації.


Великий асортимент моделей дозволить підібрати паровий стерилізатор на будь-який смак як побутовий, так і професійний, який відповідає всім існуючим вимогам.