Стаціонарні УЗД апарати

Фільтри
Бренд

Стаціонарні УЗД апарати в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Найінформативнішим і доступним методом визначення захворювань внутрішніх органів і систем є ультразвукова діагностика. Для виконання досліджень в клініках і медичних центрах використовують УЗД апарати. Щоб проводити дослідження на базі лікувальних установ, в стінах клініки, варто купити стаціонарне УЗД обладнання.


Плюси використання стаціонарних УЗД апаратів

Ультразвукова діагностика має свої плюси:
  • Збереження цілісності шкіри і підшкірного шару в ході дослідження. Неінвазивний характер процедури дозволяє проводити обстеження стільки раз, скільки того вимагає клінічна картина захворювання;
  • У числі функцій стаціонарних УЗД апаратів - побудова 2D і 3D зображень в режимі реального часу. Це необхідно для діагностики, а також контролю над проведенням медичних процедур;
  • Дані ультразвукових досліджень зберігаються в базі даних, їх можна роздрукувати;
  • В ході дослідження доплером виходить кольорове зображення, яке більш інформативне для діагностики плоду на ранньому терміні, кардіологічних і транскраніальних досліджень;
  • Безпечне пристрій для отримання інформації про стан людського організму.

Принцип дії і види УЗД апарату

Стаціонарний УЗД апарат оснащений спеціальним датчиком, який генерує ультразвукові хвилі. Вони рухаються по прямій і не змінюють траєкторію за умови руху в однорідному середовищі. При обстеженні тканин і органів людського організму мова йде про різної щільності і структурі, різниця яких викликає коливання УЗ-хвиль. Ці зміни фіксує датчик, вони відображаються на моніторі, формуючи зображення досліджуваної області.

У нашому магазині можна купити УЗД-апарат, який класифікується в залежності від застосовуваних датчиків:
  • Лінійні мають частоту 3-15 МГц і інформативні при дослідженні тканин, які розташовані на поверхні органів, на глибині до 10 см.
  • Конвексні мають діапазон частоти 1-7,5 МГц і підходять для обстеження органів, які знаходяться на глибині 25 см.
  • Секторні (фазовані) дорослий і педіатричний з частотою 1-8 МГц використовуються в кардіологічних і абдомінальних дослідженнях.
  • Ендокавітарні і ендовагінальні з частотою 3-10 МГц застосовуються урологами і гінекологами.
  • Об'ємні 3D і 4D частотою 1-6 МГц для досліджень плода.

Купити стаціонарні УЗД апарати за оптимальною ціною можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. У нас представлені моделі від провідних виробників медичного обладнання, які відрізняються технічними характеристиками. Менеджери допоможуть підібрати необхідне обладнання і організують безкоштовну доставку по Україні.