Портативні УЗД апарати

Фільтри
Бренд

Портативні УЗД апарати в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Ультразвукове дослідження - максимально інформативне і доступне з відомих методик діагностики. Апарати УЗД використовуються в медичних центрах, профілактичних і оздоровчих установах. Вони дозволяють діагностувати порушення роботи органів і систем на ранніх стадіях. Переносне обладнання частіше використовується в машинах швидкої допомоги та фахівцями, які ведуть прийом на виїзді.

Принцип дії і переваги

Портативні УЗД апарати - компактні системи з невеликою вагою, що застосовуються для дослідження внутрішніх органів і шкірних покривів. УЗД сканери володіють тією ж функціональністю, що і стаціонарні, але при цьому мобільні. Їх можна перевозити, працюючи при підключенні до стандартної мережі, вбудованого акумулятору або електромережі в автомобілі.

Принцип дії УЗД обладнання ідентичний роботі стаціонарних моделей. Він базується на властивостях високочастотних звукових хвиль змінювати траєкторію і напрямок руху при проходженні через тканини різної щільності. Ці зміни відображаються на УЗД-зображенні досліджуваного органу або тканини. За допомогою УЗД виконують діагностику роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, проводиться оцінка стану плода. Ще один напрямок, де застосовується УЗД сканер, - контроль над виконанням медичних маніпуляцій.

У числі переваг портативних УЗД апаратів:

  • Ультразвукові хвилі безпечні для людського організму, немає негативного впливу на здоров'я;
  • Нетравматичність процедури. В ході УЗД дослідження не порушується цілісність шкірного покриву і підшкірних структур;
  • Діагностика в режимі реального часу: зміни тканин видні на моніторі, що дозволяє відстежити перебіг захворювання в динаміці, контролювати проведення медичних процедур;
  • Компактність;
  • Невелика вага;
  • Автономна робота.
В сучасних модульних системах реалізована можливість модернізації: на обладнання встановлюється додаткове ПО.

Види портативних УЗД апаратів

Купити портативні УЗД сканери варто фахівцям, що працюють на виїзді до пацієнта. Функціональність обладнання не поступається стаціонарним моделям. На ринку представлені різні типи УЗД, що відрізняються в залежності від підтримуваних режимів роботи:

 1. Режим А - для отримання одновимірного зображення.
 2. Режим В забезпечує зображення 2D.
 3. Режим М - потрібен для формування одновимірних зображень, що відображають швидкість руху і амплітуду кардіальних структур.

Щоб комплекс відповідав завданням фахівця, при виборі враховуйте технічні характеристики сканера. Важлива також сумісність і число датчиків, що підключаються до системи, В інтернет-магазині GOODMEDIKA представлений широкий вибір обладнання під різні потреби і для всіх медичних напрямків.