Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Рентген апарат на 2 робочих місця - купити в Україні | GOODMEDIKA

Комплекс рентгенівського обладнання на 2 робочих місця

Фільтри
Бренд

Стаціонарні рентген діагностичні комплекси на 2 робочих місця

Рентгенографію виконують в 9 з 10 випадків діагностики, що проводяться на рентгенодіагностичних комплексах. Тому для дослідження використовують рентгенівські апарати стаціонарного типу на 2 робочих місця. Такий рентген апарат дозволяє проводити рентгенографію внутрішніх органів, структур кісток і м'яких тканин, забезпечуючи знімки високої якості. Для контролю обстеження встановлена ​​додаткова робоча станція лікаря-рентгенолога. Рентген діагностичні комплекси на 2 робочих місця - це багатофункціональні установки, які не вимагають складного налагодження і дорогого обслуговування. Вони універсальні, мають високу роздільну здатність і використовуються в різних діагностичних заходах. Ще одна перевага сучасних цифрових моделей - невисока доза рентген-випромінювання.

Які бувають рентген апарати

У лікувальних установах використовуються стаціонарні рентген апарати на 2 і 3 робочих місця. Стаціонарний комплекс на два робочих місця розроблений для виконання спеціалізованих рентгенографічних досліджень. На ньому проводять рентгенографію, роблять знімки і використовують для дослідження вогнищевих змін всіх органів і тканин.

Рентгенівський діагностичний комплекс на 3 робочих місця використовується в цифровий і аналогової рентгенографії, для обстеження органів грудної клітини та ангіографії. Діагностичне обладнання комплектується основними елементами - столом штативом поворотного типу, томографічним столом для отримання знімків і вертикальною стійкою для отримання знімків в положенні стоячи.

Особливості експлуатації

Конструктивно рентгенівський апарат являє собою систему, яка повертається в діапазоні від 90 градусів. Пацієнт під час дослідження розташовується сидячи, лежачи або стоячи.

  • Рентгенівське обладнання підходить для проведення діагностики у дорослих і дітей з різними травмами.
  • Отримання знімка високої точності і дозволу.
  • Дозове навантаження в цифрових системах невисоке і не несе шкоди організму.
  • Може використовуватися в медичних установах різного рівня.
  • Компактні розміри.
  • Комплектація столом-гойдалкою, робочою станцією лікаря-рентегенолога або лаборанта, принтером.

Купити діагностичний комплекс на два місця можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. У нас представлена ​​продукція від провідних виробників за оптимальними цінами. Менеджери допоможуть підібрати модель з необхідними характеристиками і організують безкоштовну відправку по Україні.