Медичні меблі

Фільтри
Бренд

Медичні меблі в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Медичні меблі - обов'язкова складова матеріального оснащення лікувальних установ. Лікарські і прийомні кабінети, процедурні та палати обставляються функціональними і ергономічними предметами, які спрощують проведення маніпуляцій і забезпечують максимальний комфорт пацієнту. Меблі закуповуються в державні медустанови, поліклініки, приватні медичні центри і кабінети. Якщо при виборі виробів в холи і на ресепшн головним чином враховують естетичні характеристики і стилістику меблів, то для обладнання процедурних важливо підібрати функціональні моделі відповідно до вимог.


Види медичних меблів

Всю меблеву продукцію для клінік і лікарських кабінетів умовно класифікують на дві групи - для виконання медичних маніпуляцій і меблювання приміщень загального користування, палат, кабінетів лікарів. До виробів першої групи вимоги вище, оскільки для правильного проведення заходів необхідно дотриматись лікарських передписань, в тому числі і щодо розміщень пацієнта. Яка медичні меблі представлена ​​на ринку?

1. Маніпуляційні медичні столи. Це столи різного розміру і висоти, на яких розміщують обладнання, витратні матеріали, інструменти. Використання меблів в медичних установах передбачає великий потік пацієнтів. Тому вироби повинні бути зносостійкими: з цією метою конструкцію столів максимально спрощують і в виробництві використовують металевий сплав. Такі столи довговічні і практичні, відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Можна купити столики:

    • Маніпуляційні, на яких перев'язують рани, виконують забір крові. Вони оснащуються висувними шухлядками і полицями, передбачені колеса з блокуванням;
    • Інструментальні - на них розміщують професійний інвентар. Щоб металеві предмети не зсковзували, поверхня столів обробляється антиковзаючим покриттям.

2. Масажні столи медичні необхідні для виконання масажу всіх видів. Конструюються таким чином, щоб забезпечити комфорт пацієнтові і знизити навантаження на спину і руки фахівця. Масажні столи можуть бути:

    • Стаціонарні - їх встановлюють в закладах б'юті-сфери та оздоровчих профілакторіях. Щоб посилити комфорт під час процедури, стіл комплектується підголівником з можливістю регулювання по висоті. Виготовляють меблі з дерева або металу;
    • Кушетки мають простий пристрій: відрегулювати висоту, положення підголовної секції неможливо, немає додаткових елементів;
    • Розкладні столи використовують масажисти, які працюють на виїзді. Вони мають невелику вагу і відносно компактні розміри в складеному стані.

3. Медичні ліжка встановлюють в палати: на них розміщують пацієнтів в післяопераційному періоді, для реабілітації, лежачих хворих. Конструкція і комплектація моделей відрізняється в залежності від призначення.

4. Приліжкові тумбочки вміщають особисті речі, ліки, засоби гігієни пацієнта під час його перебування в установі. Тумби регулярно обробляються дезинфікуючим засобом, тому меблі виготовляються зі зносостійких матеріалів.

5. Стільці і банкетки. У стільцях може регулюватися спинка і сидіння, поставка під ноги і підлокітники покращують комфортабельність виробів.

6. Медичні крісла - категорія меблів, без якої не обійтися в стоматологічному, урологічному кабінеті, в косметологічному салоні і на прийомі у отоларинголога.

7. Щоб прибрати або транспортувати витратні матеріали, інструменти, використовуються візки і каталки.

8. Підставки і стійки - пристосування, які дозволяють компактно розмістити інструменти та вироби на обмеженій площі.

9. Штативи - конструкції, за допомогою яких проводяться ін'єкції препаратів внутрішньовенно. Конструктивно складаються з стійкої основи і телескопічної стійки: вона необхідна для регулювання висоти. Штативи можуть бути стаціонарними, мобільними і розбірними.

10. Ширми використовуються в гінекології, урології та інших напрямках, де важливо забезпечити психологічний комфорт пацієнта під час прийому і лікувальних процедур.


Такі категорії, як підставки, столики і т.д. полегшують виконання обов'язків персоналу. Ліжка, масажні столи забезпечують комфорт пацієнтові під час процедури.


Вибрати медичні меблі для лікувальних установ можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Каталог сайту представлений різними видами меблів з офіційною гарантією від виробника. Щоб задати питання або отримати консультацію щодо підбору виробів, зв'яжіться з нами по телефону, ми приймаємо дзвінки цілодобово. Доставляємо продукцію на території України безкоштовно.