Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Стоматологічна установка - купити стоматологічну установку в Україні | GOODMEDIKA

Стоматологічні установки

Фільтри
Бренд

Стоматологічні установки в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Купуючи стоматологічну установку, лікар бажає отримати ергономічне, функціональне і якісне обладнання, яке стане незамінним помічником протягом тривалого часу. Кожен фахівець має індивідуальний стиль роботи, тому у кожного є конкретні вимоги до техніки і її комплектації, задовольнити які допоможе наш інтернет-магазин. На сайті компанії GOODMEDIKA представлений широкий модельний ряд установок від провідних виробників, що дозволить з легкістю придбати оснащення, що повністю відповідає всім побажанням і потребам стоматолога.


Що таке стоматологічна установка

Стоматустановкою є цілий комплекс приладів, без яких неможлива робота жодного стоматологічного кабінету. Найчастіше її комплектація включає в себе:

    • крісло для пацієнта,
    • блок лікаря,
    • комплектуючі, необхідні для проведення огляду ротової порожнини і безпосереднього лікування.


Ціна на обладнання безпосередньо залежить від її укомплектованості. Важливо розуміти, що економити на його покупку не варто, оскільки функціональне і якісне оснащення - це не тільки комфорт лікаря і пацієнта, але і успішний результат самого лікування.


Критерії вибору стоматологічної установки

Ринок сучасної медтехніки переповнений різними моделями установок для стоматологічного кабінету. Для того, щоб зробити правильний вибір і замовити обладнання, про покупку якого ви ніколи не пошкодуєте, необхідно звернути увагу на такі фактори, як його укомплектованість та функціональність. Важливі моменти, які варто враховувати:

  1. Комплекс з кріслом повинен бути максимально комфортним для пацієнта. Віддавати перевагу слід моделям зі зручним відкидним підголовником і електричним приводом. Якщо бюджет установи дозволяє, то можна придбати стілець з гідравлікою, що відрізняється своєю довговічністю, зручністю і безперебійною роботою.
  2. Продуктивність роботи лікаря залежить безпосередньо від функціональності лікарського блоку. Важливо враховувати кожну деталь: освітлення, розміщення рукава (з верхньої або нижньої подачею інструментів), його довжина і комфорт робочого місця.
  3. Комплектація блоку асистента повинна включати в себе аспіраційну систему, тару з дистильованою водою та інші необхідні для роботи комплектуючі.
  4. Універсальна установка повинна бути оснащена двома педалями управління - для крісла пацієнта і для управління блоком доктора. При бажанні можливий монтаж додаткових педалей, які дозволять зробити роботу більш автоматизованою і сучасною.


Продаж якісного стоматологічного обладнання

Завдяки широкому асортименту товарів від всесвітньо відомих торгових марок, представлених в каталозі, купити надійне оснащення для стоматологічного кабінету не складе труднощів. Інтернет-магазин надає можливість замовити найбільш підходящу і функціональну модель, як без крісла, так і з ним. Таким чином ви отримаєте оснащення, яке максимально задовольнить ваші потреби, впишеться в бюджет і буде радувати вас довгі роки своєї безперебійною роботою.