Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Мікроскоп лабораторний - купити професійний мікроскоп в Україні | GOODMEDIKA

Мікроскопи лабораторні

Фільтри
Бренд

Мікроскопи в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Роль мікроскопа в сучасній медицині, біології, криміналістиці, багатьох виробництвах і дослідженнях складно переоцінити. Він призначений для отримання збільшеного зображення досліджуваного матеріалу. Завдяки цьому приладу можна побачити те, що невидимо для неозброєного ока.

Мікроскопами медичні лабораторії проводять дослідження, на підставі яких ставиться діагноз і лікар може призначити правильне лікування. Дуже часто саме цими дослідженнями вдається виявити патології, що ще не проявили себе.


Види лабораторних мікроскопів

Мікроскопи діляться на кілька видів. Вони можуть бути оснащені різними типами візуалізаційних насадок:

    • монокулярний мікроскоп є одним з найбільш недорогих і популярних апаратів. Дослідження на ньому проводяться одним оком. Знаходить широке застосування в лабораторіях медичних установ і навчальних закладах;
    • бінокулярний мікроскоп - більш складний прилад. Його використовують в клінічних і науково-дослідних лабораторіях. У ньому встановлено дві лінзи, що більш зручно в роботі. Дослідник отримує можливість бачити зображення, яке більш звично для очей. При правильному налаштуванні і точному збігу лінз, немає навантаження для зору і сльозоточивості;
    • тринокулярний мікроскоп за рахунок додаткового, третього окуляра, дозволяє вести зйомку зображення мікро і фотокамерою. Результати дослідження можуть бути більш ретельно задокументовані і представлені фахівцям на консиліумі. В медицині вони знайшли широке застосування при проведенні гісто і цитохімічних аналізів. Дослідження на тринокулярному мікроскопі проводяться методом світлого і темного поля, поляризації і аноптрального контрасту.


За класифікаціями мікроскопи діляться на два типи:

  • біологічні, дослідження на яких проводяться за допомогою нижнього підсвічування. Це дозволяє вивчати прозорі і напівпрозорі об'єкти з максимально високою точністю:
  • стереоскопічні мікроскопи використовуються для збільшення непрозорих об'єктів, найчастіше за все не більше, ніж в 50 разів. Вони створюють об'ємне зображення за рахунок обертаючої призмової або лінзової системи.


Вибираючи мікроскоп необхідно зробити вибір з урахуванням поставлених завдань, виходячи з проведених досліджень. Так само слід звернути увагу на особливості комплектації, що може значно полегшити роботу:

- кратність збільшення;

- наявність або відсутність підсвічування. Воно може бути верхнє і нижнє. Можуть бути моделі з двома варіантами підсвічування;

- види живлення. Для стаціонарних мікроскопів - від мережі або за допомогою USB. Автономні моделі оснащені вбудованим акумулятором або необхідно користуватися батарейками;

- типи корпусу грають важливу роль. Вони діляться на три види:

1. Кишенькові.

2. Стаціонарні біологічні (вони мають великий розмір).

3. Стереоскопічні (застосовуються для більш точних досліджень і вважаються професійними).


Так само сучасна промисловість передового медичного обладнання пропонує мікроскопи, укомплектовані камерою, цифрові мікроскопи та ін. Може бути додаткова комплектація: реактиви, скло, набори для препарації тощо.


Де замовити якісний мікроскоп

Інтернет-магазин GOODMEDIKA є офіційним дилером провідних компаній Європи з виробництва медичної техніки. На сторінках нашого сайту можна вибрати і купити мікроскоп за доступною ціною. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками, саме тому наша ціна нижче, ніж у конкурентів.

Ви можете замовити необхідну медичну апаратуру в режимі онлайн на сайті або зв'язавшись з менеджером по одному із зазначених телефонів. Уже сьогодні багато клінік Києва і країни працюють на обладнанні, придбаному у нас. Ми здійснюємо безкоштовну доставку в будь-який регіон України, надаємо консультації та проводимо інструктаж.