Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Стоматологічне обладнання - купити в Україні на GOODMEDIKA

Стоматологічне обладнання

Фільтри
Бренд

Стоматологічне обладнання в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Сучасні і продуктивні стоматологічні установки - перше, на що звертають увагу пацієнти стоматологічних клінік, заходячи в кабінет доктора. Технологічність і ергономіка апаратів вказує, наскільки важливий персоналу результат і комфортні відчуття пацієнта в процесі лікування. Щоб надавати стоматологічну допомогу на високому рівні і заслужити довіру пацієнтів, варто оснастити клініку або зубний кабінет функціональними апаратами для стоматології.


Види стоматологічного обладнання

В каталозі GOODMEDIKA представлені такі типи апаратів:

    1. Стоматологічні установки - це комплекс обладнання, необхідного для виконання стоматологічних процедур. Установки складаються з крісла, освітлювального блоку, модуля інструментів, аспіраційної системи, монітора, поляризаційної лампи і контейнера з водою. Установка буває стаціонарної і портативної.
    2. Автоклави - прилади для стерилізації інструментів. В процесі знезараження вбиваються всі мікроби на поверхні інструментів, які поміщені в ємність апарату. Цикл роботи автоклава включає три етапи - підготовку, власне стерилізацію та охолодження.
    3. Бінокулярні лупи - прилад для багаторазового збільшення зображення. Може мати пластикову або металеву оправу і різний коефіцієнт збільшення.
    4. Освітлювачі - пристосування, які кріпляться на голові лікаря і використовуються для освітлення важкодоступних або затемнених ділянок в ротовій порожнині.


Купити стоматологічне обладнання в Україні за доступною ціною можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. Ми пропонуємо продукцію від провідних виробників з офіційною гарантією. Виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування, безкоштовно доставляємо і встановлюємо апарати. Також на базі нашої компанії проводиться навчання роботі на медобладнання.