Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Біохімічний аналізатор - купити біохімічний аналізатор крові | GOODMEDIKA

Біохімічні аналізатори

Фільтри
Бренд

Біохімічні аналізатори в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Запорукою ефективного і успішного лікування є повнота отриманої в ході діагностики інформації. Для отримання максимально точної і достовірної інформації про стан здоров'я пацієнта медперсоналом призначається біохімія, яка виконується за допомогою професійного обладнання. Біохімічні аналізатори є досить затребуваним лабораторним обладнанням, яке активно застосовується для проведення широкого спектру хімічних досліджень. З їх допомогою можна визначити рівень вмісту ліпідів, електролітів, субстратів і ферментів. Купити точний і надійний аналізатор не складе труднощів. На сайті компанії GOODMEDIKA представлений широкий асортимент різних моделей, завдяки чому можна підібрати обладнання, що відповідає всім вимогам і наявного бюджету.


Класифікація аналізаторів крові

Залежно від ступеня автоматизації процесу дослідження і участі в ньому медперсоналу аналізатори поділяються на кілька різновидів: спектрофотометри, автоматичні і напівавтоматичні прилади.

  1. Автоматичний аналізатор є найбільш простим у використанні, оскільки вимагає мінімального втручання в процес з боку оператора. Він самостійно виконує більшість дій: аналіз, змішування реагентів, нагрівання, обробка і видача даних. Такі моделі відрізняються високою продуктивністю, тому ідеально підійдуть для великих клінік, де існує потреба в щоденному проведенні великої кількості досліджень.
  2. Напівавтоматичні апарати виконують обмежену кількість операцій, які полягають у визначенні показників, в той час, як підготовка реакційних сумішей здійснюється вручну медперсоналом. Проведення аналізу здійснюється по заздалегідь заданій оператором методикою. Це оптимальний варіант для лабораторій з невеликим завантаженням.
  3. Ручний прилад - на сьогоднішній момент є найменш затребуваним через складність процесу і необхідність витрачати тривалий час для отримання результатів. Його робота полягає виключно у вимірі сигналу, а всі інші маніпуляції покладені на медперсонал. Кінцевий результат аналізу розраховується самостійно, виходячи з перерахунку отриманого сигналу.


Критерії вибору біохімічних аналізаторів

Для того, щоб обладнання успішно справлялося з поставленими завданнями, важливо відповідально підійти до його вибору. Здійснювати покупку лабораторної апаратури необхідно, спираючись не тільки на його вартість, а й на такі показники, як:

  • завантаженість лабораторії - слід враховувати середню кількість щодня проводяться тестів, щоб вибрати прилад з достатньою продуктивністю аналізів на годину і відповідним числом можливої ​​одночасної завантаження;
  • спеціалізація лабораторно-діагностичного центру - для виконання термінових діагностичних завдань і швидкого отримання даних, наприклад, у відділеннях невідкладної допомоги, в експрес-лабораторіях або реанімаційних, важлива наявність в приладі функції постановки термінового зразка позачергово або ж використання експрес-тесту;
  • широта спектра виконуваних досліджень - в разі, якщо лабораторія проводить не тільки скринінгові аналізи, але і досліджує спеціальні аналіти, то слід вибирати обладнання, що поєднує в собі кілька методів детекції;
  • проведення рідкісних і специфічних тестів - оптимальним варіантом стане покупка систем відкритого типу.


Аналізатор крові є найважливішою складовою оснащення будь-якого лабораторно-діагностичного центру. Саме від його якості і технічних характеристик буде залежати продуктивність, швидкість і точність отриманих в ході дослідження даних.


Де замовити надійну апаратура для проведення досліджень

Інтернет-магазин GOODMEDIKA є ось уже 9 років лідером на українському ринку медичної техніки. Його бездоганна репутація і високий попит на товари цілком обгрунтовані, оскільки компанія пропонує максимально вигідні умови для співпраці.

Висококваліфіковані менеджери нададуть грамотну консультацію та допоможуть у виборі надійного і якісного обладнання для лабораторії, спираючись на індивідуальні потреби та особливості.


Серед переваг покупки на нашому сайті також доступна ціна на представлене оснащення. Варто відзначити, що вигідна вартість досягається не за рахунок зниження якості, а завдяки відсутності посередників. Вся апаратура поставляється перевіреними виробниками, які при виготовленні техніки керуються світовими стандартами якості.