Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Купити мамограф в Україні - Ціна на цифрові мамографи в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Мамографи

Фільтри
Бренд

Купити мамограф в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Безліч патологій молочної залози на початкових стадіях протікають безсимптомно, проявляючись вже на більш пізньому етапі, коли усунути проблему з мінімальною шкодою для організму жінки складніше. Тому в питанні збереження жіночого здоров'я величезну роль відіграє своєчасна і точна діагностика. Сьогодні в 95% звернень до мамолога вдається точно визначити проблему і призначити ефективне лікування, що можливо не тільки завдяки кваліфікації медперсоналу. Для виявлення патологій молочної залози використовується мамограф - медичне обладнання, яке визначає патологічні зміни в тканинах і розмір новоутворень. Мамографія розширила можливості ефективної діагностики і вивела лікування захворювань грудей на новий рівень.


Види мамографів

На ринку України представлено безліч моделей мамографів, які мають різний спектр застосування і робочі характеристики.

    1. За принципом роботи розрізняють рентгенографічні і електроімпедансні мамографи. Апарат першого типу отримав більш широке поширення; принцип дії базується на здатності тканин пропускати рентген-промені, що залежить від щільності і структури тканини. Він дозволяє зробити два знімки в різних проекціях, щоб отримати деталізоване зображення. Мамограф другого типу працює на підставі електропровідності тканин, яка вимірюється за допомогою матриці.
    2. Залежно від завдань і вимог до функціональності, можна купити скринінговий або діагностичний мамограф. Апарат першого типу призначений для комплексного обстеження, друга модель забезпечує точну діагностику.
    3. За способом обробки рентгенологічного знімка мамографи бувають цифровими та аналоговими. Цифрові прилади комплектуються моніторами для виведення результатів скринінгу, аналогові оснащені приймачами для касет і плівкових контейнерів. Перший варіант більш зручний в роботі.
    4. Стаціонарний апарат має солідні габарити і складну конструкцію, при цьому його функціональні можливості ширше. Пересувний мамограф має компактні розміри і невелику вагу, його легко переміщати, а ціна нижча.


УЗД або мамографія?

У діагностиці захворювань молочних залоз поряд з мамографією застосовується УЗД. Порівнювати ці два методи не доводиться, оскільки ультразвукове дослідження не дає даних про характер новоутворення, а кількість помилково негативних результати вище в порівнянні з мамографією. Тому для поглибленої діагностики варто купити і УЗД апарат, і мамограф.


Замовити мамограф в Україні за помірною вартістю можна через інтернет-магазин GOODMEEDIKA. Ми пропонуємо широкий вибір обладнання, проводимо навчання персоналу навичкам роботи з апаратами і надаємо офіційну гарантію. Доставка систем по Україні безкоштовна.