Кушетки і маніпуляційні столи

Фільтри
Бренд

Масажні столи і кушетки в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Процедури всіх видів проводяться з використанням масажних, маніпуляційних або оглядових столів. На ергономічних і зручних виробах пацієнт може розміститися з комфортом, а фахівець - виконати маніпуляції ефективно, не навантажуючи руки і спину.

У категорію меблів для виконання масажу входить масажний стіл і кушетка. Масажний стіл має складну конструкцію: предмет складається з однієї, двох або трьох секцій. Односекційний варіант не комплектується рухливими частинами, це найпростіший і бюджетний варіант обладнання для масажу. У двосекційних моделях регулюється ножна частина або підголівник. Найбільш комфортними і ергономічними вважаються трисекційні пристрої: це функціональні столи, в яких можна відрегулювати висоту та положення секції для голови або ніг. Наявність підставок для рук робить розміщення пацієнта ще більш зручним. Сучасні моделі масажних столів управляються за допомогою електроприводу на пульті ДУ.

Кушетка - це конструктивно проста конструкція: рівна поверхня лежака обтягнута шкірзамінником. Встановлюється в масажних кабінетах та лікувально-профілактичних установах для обладнання оглядового покою. Вартість такої моделі відносно невелика.


Види масажних столів

На ринку медичних меблів представлені такі види столів для масажу:

  • Стаціонарні. Це вироби, які встановлюються в масажні кабінети при лікувальних установах, косметологічних салонах. Стаціонарний варіант досить громіздкий і чимало важить: в ньому передбачено безліч додаткових елементів для комфорту пацієнта. Продумана конструкція надає свободу дій для фахівця і дозволяє розвантажити плечовий пояс і хребет;
  • Розкладні столи для масажу компактні і мають невелику вагу для зручного перенесення, коли потрібно працювати на виїзді. Вироби легко встановити в невеликих кімнатах і швидко зібрати після сеансу.

Також в каталозі представлені оглядова кушетка і маніпуляційний стіл. Оглядовий кушетка може мати просту конструкцію або оснащуватися регульованим підголовником, для більшого комфорту пацієнта під час огляду. Маніпуляційний стіл призначений для виконання лікувальних процедур і заходів.


Основою конструкції є алюмінієвий, сталевий або дерев'яний каркас. Обшивка - штучна шкіра, поліуретановий наповнювач передбачений для зручного розміщення. Преміум варіант оббивки - арпатек, зовні ідентичний натуральній шкірі.

Для регулювання висоти передбачені телескопічні або загвинчувані ніжки, габаритні моделі оснащуються гідравлікою.


Як вибрати кушетку

На ринку України представлені різні моделі крісел і оглядових столів. Як вибрати меблі?

  • Оцініть допустиме навантаження. Щоб забезпечити стійке положення меблів при роботі з великою вагою, важливо вибрати виріб з регульованими ніжками.
  • Перевага матеріалами з більшою зносостійкістю. Довше прослужать кушетки на міцному металевому каркасі, з довговічною обшивкою і пружним наповнювачем;
  • Комфортабельність для пацієнта. Пацієнту набагато зручніше розташовуватися на поверхні з отвором для обличчя, в міру м'яким набиванням, з оббивкою, яка приємна на дотик.
  • Забезпечення комфортних умов роботи для фахівця. Сучасні меблеві предмети регулюються по висоті відповідно до зростання масажиста і застосовуваним технікам.


Купити маніпуляційний стіл за доступною ціною в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. В каталозі - безліч моделей з однією, двома або трьома секціями. На всю продукцію діє гарантія, уточнити інформацію або зробити замовлення можна за телефоном - ми приймаємо заявки 24/7. Доставляємо медичні меблі в Дніпро, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя та інших міст безкоштовно.