Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Відновлені КТ і МРТ сканери на GOODMEDIKA

Відновлені КТ і МРТ сканери

Фільтри
Бренд

Купити відновлені КТ і МРТ в інтернет-магазині GOODMEDIKA

У разі, коли необхідно терміново обладнати діагностичну лабораторію, а бюджет на закупівлю обладнання обмежений, раціональне рішення - купити оновлене обладнання, що було у використанні, зокрема КТ і МРТ. Системи надходять у продаж після виконання ремонтних робіт, завдяки чому відновлені КТ і МРТ функціонально і в плані стабільності не поступаються новим.


Як виконується процес відновлення

Ремонтні роботи проводяться спеціалізованими ремонтними майстернями, тому на сканери діє гарантія не офіційного виробника, а підприємства, що виконало відновлення. Як виконується ремонт?

    1. Для ремонту відбирається обладнання з незначними ушкодженнями. Апарати, які експлуатувалися в складних умовах або не обслуговувалися належним чином, неможливо поновити.
    2. На першому етапі демонтуються основні вузли, перевіряється робота механічних систем. Проводиться заміна зношених елементів.
    3. Перевірка та збирання електрики. Замінюються зношені кабелі і електропроводка, променеві трубки, після чого виконується перевірка на відповідність вимогам компанії-виробника.
    4. Косметичні заходи проводяться для того, щоб відновлені МРТ і КТ сканери виглядали так, як і нові апарати.
    5. Тестування функціонування підсистем.


Очевидно, купити відновлені КТ у надійного представника економічно вигідно. Фактично, клієнт отримує оновлену систему за зниженою ціною, при цьому функціональність томографа не поступається характеристикам нових сканерів.


Замовити відновлені МРТ можна в інтернет-магазині GOODMEDIKA. Ми пропонуємо обладнання з гарантією і навчаємо персонал управлінню системами. Доставка по Україні безкоштовна. Більше дізнатися про можливості та особливості експлуатації можна за телефоном: +380957207070, ми приймаємо дзвінки 24/7.