Обладнання для ультразвукової терапії

Фільтри
Бренд

Апарати ультразвукової терапії в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Поширеним методом лікування і профілактики ряду захворювань є ультразвукова терапія, або ехографія. Це фізіотерапевтична процедура, яка базується на використанні ультразвукових коливань частотою 800-900 кГц. УЗ хвилі благотворно впливають на м'які тканини, які знаходяться в радіусі випромінювання: впливаючи механічно і термічно, ультразвук покращує метаболізм на клітинному рівні і в тканинах, підсилює місцевий і загальний імунітет. Також ультразвукові хвилі працюють як знеболююче, спазмолітик і протизапальний засіб. Фізіотерапевтичні процедури проводяться на портативних апаратах ультразвукової терапії, які випромінюють ультразвукові хвилі.


Показання до ультразвукової терапії

Ультразвукова терапія ефективна при таких порушеннях роботи організму:

  • Запалення різної етіології і локалізації;
  • Захворювання сечовидільної системи, зокрема, нирок;
  • Гіпертонічна хвороба;
  • алергія;
  • Артрити і артрози;
  • ожиріння;
  • Порушення в області гінекології та урології;
  • Відхилення в роботі серця і судин;
  • Хвороба Рейно.

Для вирішення проблем в комплексі з іншими методами застосовується ультразвукова терапія, для застосування якої в фізіотерапевтичному відділення потрібна установка ультразвукового апарату. Курс включає 5-6 процедур, на сеансі пацієнт не відчуває болю, максимум - ледь помітне тепло в оброблюваній області.


Ультразвуковий апарат для фізіотерапії: принцип дії і характеристики

Це медичний прилад, який працює в автоматичному режимі і не вимагає участі людини в регулюванні налаштувань. Лікування з використанням обладнання дає помітний позитивний ефект.


Вартість пристрою визначається його функціональністю. Моделі останнього покоління працюють на базі мікропроцесорного блоку; ознайомитися з параметрами роботи пристрою можна на РК моніторі. Контакт між поверхнею насадки і шкірою хворого здійснюється за допомогою функції контролю, що робить експлуатацію безпечною. При перегріванні активізується блокування роботи обладнання, що виключає псування устаткування і нанесення шкоди пацієнту. Щоб зробити маніпуляцію більш комфортною для людини, головка ультразвукового апарату може підігріватися. Апарати оснащені ПО, на носії зберігається інформація про пацієнтів. Підтримується функція сканування і навігації по частинах тіла.


Найпоширенішими є моделі на базі комп'ютерів. У них використана технологія «обертового поля», можлива завдяки спеціальним режимам роботи випромінювачів. Процесор керує обробкою інформації і швидкістю обертання. Завдяки цьому маніпуляції максимально відповідають завданням, які стоять перед фахівцем, демонструють високу ефективність і безпеку. Коливання випромінюються рівномірно по всій поверхні насадки, яка контактує зі шкірою.


Де купити апарати ультразвукової терапії

Замовити медичне обладнання УЗТ в Україні можна через інтернет-магазин GOODMEDIKA. У каталозі представлені прилади з офіційною гарантією від виробників. Наша компанія надає гарантійне та сервісне обслуговування, а також навчає медперсонал навичкам управління пристроями. Щоб купити апарат, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті: ми приймаємо заявки 24/7. Доставка в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міст безкоштовна.