Warning: [obfuscated](): Null byte in regex in /home/ib384660/goodmedika.com.ua/www/system/library/sitecreator/webpimage71.php on line 0Купити апарати УВТ - обладнання для ударно-хвильової терапії | GOODMEDIKA

Обладнання для ударно-хвильової терапії

Фільтри
Бренд

Ударно-хвильова терапія

З кожним роком все більша кількість медичних установ віддають перевагу апаратним методам лікування, застосування яких дозволяє уникнути операцій та інших втручань. Однією з найбільш затребуваних методик є ударно-хвильова терапія, яка активно застосовується в багатьох областях. Компанія GOODMEDIKA надає можливість замовити апарати ударно-хвильової терапії від провідних виробників за приємною ціною.


Методика ударно-хвильової терапії

Низькочастотні ударні хвилі, що утворюються приладами УВТ, легко проникають в м'які тканини організму, затримуючись на рівні кісток, хрящів або патологічних ущільнень. Вони розщеплюють кальцифікати і відкладення солей, а також при досягненні щільних тканин налагоджують обмінні процеси і сприяють відновленню клітин, позитивно впливають на їх захисні властивості.

Використання апаратів показане для лікування таких хвороб, як артроз, артрит, остеохондроз, періартрит і міжхребцева грижа. В Україні його також застосовують при болях у м'язах, переломах, ожирінні, целюліті і зниженому тонусі шкірного покриву.


Класифікація приладів УВТ

Виробниками виготовляється велика кількість пристроїв, ціна яких формується в залежності від частоти коливань, потужності енергетичного потоку, глибини проникнення в тканини, а також витоку і типу ударної енергії. При виборі приладу, крім перерахованих вище характеристик, необхідно покладатися і на особливості його застосування. Існує всього дві великі підгрупи апаратів:

    • літотріптори - обладнання, яке використовується в цілях дроблення каменів в нирках і сечоводах;
    • пристрої УВТ, що використовуються в ортопедії, косметології та фізіотерапії.


Якісне медичне оснащення в місті Київ

Надання якісних медичних послуг неможливе без використання надійного оснащення, тому вкрай важливо віддати перевагу приладам від виробників, що добре зарекомендували себе,та купити які можна в нашому інтернет-магазині.

Незважаючи на відносно невисоку вартість, всі апарати, представлені в каталозі, мають сертифікати якості, що підтверджують їх ефективність. Це робить їх незамінними для оснащення фізіотерапевтичних, реабілітаційних та косметологічних установ.