GOODMEDIKA продовжує працювати заради перемоги України!

GOODMEDIKA продовжує працювати заради перемоги України! />

Вже четвертий місяць в Україні триває війна, розв’язана російськими окупантами. В державі не лишилося жодного громадянина чи підприємства, що не відчули на собі впливу військової агресії. І хоча саме зараз – надзвичайно складні умови для ведення підприємницької діяльності, наша компанія продовжує працювати. Це свідомий вибір, який допоможе зробити внесок в українську економіку та підтримати медичний сектор. Команда інтернет-магазину GOODMEDIKA все так же вчасно постачає медичне обладнання, повністю виконуючи свої зобов’язання.

Ми не лише знаходимо шляхи для оперативної доставки життєво важливих технічних компонентів для оснащення лікарень та медцентрів, а й надаємо повний спектр додаткових послуг – консультуємо та навчаємо персонал роботі з апаратурою, здійснюємо монтаж, обслуговуємо наших клієнтів в межах гарантійного та післягарантійного терміну.

Борячись з зовнішнім ворогом на своєму фронті, ми закликаємо наших партнерів та клієнтів вірити в перемогу та робити все можливе, аби наблизити цей день. Ми обов’язково переможемо, а окупант піде на дно!

Разом з тим, хотілось би звернути увагу наших клієнтів на деякі моменти в роботі компанії:

  1. Змінилась логістика. Якщо раніше вибір оптимального шляху доставки обладнання до адресата робили з огляду на швидкість/зручність процесу, то зараз можливості наших перевізників обмежені, і не завжди вдається обрати найбільш економічний/швидкий маршрут перевезення. Але незважаючи на обставини, ми забезпечуємо швидкі поставки обладнання в Україну. УЗІ апарати, ШВЛ, лабораторна та рентген діагностика – все прибуває надзвичайно швидко, аби медпрацівники на місцях змогли використовувати обладнання для порятунку українців.
  2. Приємна новина – поставки, встановлення обладнання, навчання персоналу відбуваються в штатному режимі, тобто, як і раніше. Ми не скорочуємо період консультування медпрацівників, аби усунути будь-які питання, що виникають у їх роботі, та встановлюємо апаратуру в зручний для вас час.
  3. Оскільки підтримка зараз надзвичайно важлива, GOODMEDIKA намагається надавати її своїм клієнтам, в тому числі і консультативно. Якщо у вас виникають питання стосовно продукції, придбаної в нашому інтернет-магазині, ставте питання будь-коли – ми на зв’язку 24/7.
  4. Нестабільна економічна ситуація та коливання гривні не мають стати на заваді охорони здоров’я та життів. З огляду на це ми пропонуємо вигідні ціни на медичне обладнання.
  5. В асортименті магазину представлені найкращі виробники медичної техніки в світі. Ви можете обрати оптимальний кисневий концентратор або ендоскопічне обладнання, не йдучи на компроміс зі своєю фаховістю.

Ми продовжуємо і надалі працювати, надсилаючи клієнтам надійне медобладнання, вірити в перемогу і закликаємо до цього всіх. Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава Україні!

Останні новини

GOODMEDIKA продовжує працювати заради перемоги України! />

GOODMEDIKA продовжує працювати заради перемоги України!

Вже четвертий місяць в Україні триває війна, розв’язана російськими окупантами. В державі не лишилося жодного громадян...

Обладнання Canon в інтернет-магазині GOODMEDIKA />

Обладнання Canon в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Якість надання медичних послуг, як в приватних, так і в державних клініках безпосередньо залежить від багатьох факторів...

Медичне обладнання для боротьби з COVID-19 />

Медичне обладнання для боротьби з COVID-19

Передове обладнання в боротьбі з пандемією - в наявності, з швидкою безкоштовною доставкою